Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Akik örökbefogadóként várnak...

Akik örökbefogadóként várnak babára, közben nem lombikozhatnak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy elindítják a folyamatot, rajta vannak a listán, és x évre vannak attól, hogy valóban legyen babájuk. Ez idő alatt vehetnek-e részt lombikban? Vagy ha ez kiderül, akkor törlik őket, vagy hogy működik ez?
2017. okt. 29. 00:05
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Kérdező tisztellek nagyon! Szerintem ez egy fontos szempont a gyereknevelésnél is fontos, hogy a gyerekkel kapcsolatos dolgokat felismerjük és tudjuk elengedni a dolgokat ha arról van szó. Mert ugye egy gyereknek is van saját elképzelése és nem a szülők álmait kell megvallósítania hanem a sajátját. Nagyon sokan a gyerekre rásózzák a maguk akaratát.

Én nem tudom te min mész keresztül mert a gyerekek hamar jöttek amikor szerettük volna. De egy csomó ismerősömnél látom a csalódottságot egy egy sikertelen hónap kapcsán.

2017. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Érdekességként a lombikkal kapcsolatban bemásolnék egy cikket Czeizel Endre interjú. Őszinte és igaza van. Én azon se lepődök meg hogy a mostani nagy lombikozás közepette annyi daganatos csöppség van..:( véleményem szerint bőven van összefüggés..


[link]

2017. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Rettenet nehéz lehet bármilyen nemű döntést hozni gyerekvállalással kapcsolatban mikor az ember szeme előtt rebegtetik a megoldást a cikkben leírt 20-25%-at...nem véletlenül, azért hogy tejejjen az ember bőségesen..mikor a sikert sokkal egyszerűbben és nagyobb számban meg lehetne oldani csak nem akarják..szomorú ez a világ, szomorú aki erre kényszerül mert hát ok-okozat..és a legnagyobb kegyetlenség olyan valamiből üzletet ráadásul pofátlan üzletet csinálni ami az élet alapvető és egyik legszebb dolga kéne hogy legyen..de hát a nagy embereknek a gyógyszeriparnak nincs bőr a képén..boccs a kiakadásért!


Tiszteletre méltó hogy örökbe fogadtok. Mennyi hányatott sorsú kisgyerek van akik csak egy szerető családot szeretnének, az írásaidból kérdező pedig biztos hogy nálatok jó helyen lesz. Nagyon sok sikert hozzá!

Utolsó voltam

2017. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Na, akkor itt vagyok én. 7 beültetés, az utolsó sikerült, de csak 14 hétig örülhettem. A baba akkor "úgy döntött", hogy meg akar születni, és hát ennyi volt :( De soha nem bántam meg egyetlen percét sem! Ez egy fantasztikus technika, és persze, vannak kockázatai, de nekem belefért a potenciális eredményért cserébe. Egyébként, nincsenek ígértek. Van, sajnos, akinek sosem fog sikerülni. Másnak elsőre. Ettől függetlenül nagyszerű élmény és hatalmas öröm volt látni a kis balsztocitákat. Belegondolni, hogy ott vannak benne valahol elrejtve egy leendő gyermek arcvonásai. A pofára esés persze szar, és nagyon nehéz megemészteni. De nem bánok semmit. És igen, büszke vagyok magamra, magunkra, mert nem adtuk könnyen. úgy élek, hogy tudom, eleget tettünk. Azóta egyébként örökbe fogadtunk egy kislányt, és nagyon boldogok vagyunk :)
2018. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!