Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás

A kérdés

Lehetne gyermekem 21 éves egyedülálló férfiként?

Az utóbbi időben viszonylag sokat gondolkozom a fenti kérdésen. 21 évesen egyedül élek a saját ingatlanomban már két éve, saját vállalkozásom van, aminek köszenhetően átlagon felüli életet élek, átlagon felüli keresettel. Jóval érettebb vagyok, mint a kortársaim, egzisztenciálisan sokkal előrébb tartok, mint mások. Mindent elértem, amit eddig akartam és minden feltétel adott lenne a gyerekvállaláshoz. Akik érintettek a témában, azok szerint lenne esélyem örökbefogadni egy gyermeket, vagy esetleg külföldön ahol legális(!!!) a béranyaprogram, én 21 évesen kezdeményezhetnék egy ilyen döntést? Ti mit gondoltok erről a helyzetről? Érveket, ellenérveket disztingvált hangnemben nagyon szívesen fogadok! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: gyerekvállalás, örökbefogadás, béranyaság, egyedülálló, fiatal

2017. nov. 6. 19:05  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3

En is ugyan ebben a cipoben vagyok, csak lanykent.

22 eves vagyok, parkapcsolataimnak hamar vege lett. Most itt vagyok a sajat hazamban, otthonrol dolgozok, es megesz az unalom, ha egyedul vagyok. Minden baratom messze lakik tolem, tehat legtobbszor csak itthon vagyok egyedul. Nos en is nagyon vagyok mar egy babara, de en nem tudnek belevagni, igy egyedul. Egy embernek egyedul sajnos nagyon nehez felnevelni egy gyermeket. Gondolj bele, mindenhova neked kell majd vinni, tulsagosan lefoglalni, sok mas dologra nem lenne idod, dolgozni is nehezebb, bizonyos munkakat pedig nem is lehetne folytatni, a korlatozasok miatt. Felreertes ne essek, en nem a gyermek ellen vagyok, csak az oszinte velemenyemet fejtem ki, ami az, hogy egyedul belevagni ebbe nagyon meresz dolog lenne es talan meg felelotlen is.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/21Időpont 2017. nov. 6. 19:18 Privát üzenet
Randizzatok 😝

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/21Időpont 2017. nov. 6. 19:19 Privát üzenet
Itthon örökbefogadni 25 éves kor felett lehet.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/21Időpont 2017. nov. 6. 19:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

# 4/21Időpont 2017. nov. 6. 19:20 Privát üzenet

Magyarországon nem fogadhatsz örökbe 25 év alattiként.

[link]

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/21Időpont 2017. nov. 6. 19:20 Privát üzenet
Szerintem 25 év felett sem lesz nagyon esély, amíg megszámlálhatatlan pár vár 7-10 éveket az örökbefogadásra.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/21Időpont 2017. nov. 6. 19:34 Privát üzenet
Norman Bates nevű felhasználó válasza:

Akkor mi lenne, ha a kerdezo meg a 22 eves csaj hozzaszolo kozosen csinalnanak egy gyereket?

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/21Időpont 2017. nov. 6. 20:07 Privát üzenet
Keress egy komoly barátnőt...

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont 2017. nov. 6. 21:32 Privát üzenet
remélem osszejottok, jajj ez olyan izgis én úgy izgulok!!! :D

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/21Időpont 2017. nov. 7. 09:47 Privát üzenet

Tényleg jóval érettebb vagy a kortársaidnál.

21 évesen nem tudtad kikeresni a google böngészőből,hogy Magyarországon 25 év alatt,nem lehetséges az örökbefogadás.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont 2017. nov. 7. 10:59 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyedülálló férfiként mennyi az esély a sikeres örökbefogadásra?
23-25 éves, egyedülalló, heteroszexuális férfi örökbefogadhat gyereket/gyerekeket?
Lehet egy gyereket úgy örökbefogadni hogy nincs párom, hanem egyedülálló vagyok és ugy nevelném?
Egyedülálló szülőként milyen esélyekkel fogadhatott örökbe valaki a múlt század közepe táján?
Egyedülálló nő fogadhat örökbe gyermeket? Mik a feltételei az örökbefogadásnak?
Ha szegény és egyedülálló nem fogadhat örökbe, az azt jelentené hogy a gyermekének jobb lenne az intézet?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Örökbeadás, örökbefogadás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!