Lehetne gyermekem 21 éves egyedülálló férfiként?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben viszonylag sokat gondolkozom a fenti kérdésen. 21 évesen egyedül élek a saját ingatlanomban már két éve, saját vállalkozásom van, aminek köszenhetően átlagon felüli életet élek, átlagon felüli keresettel. Jóval érettebb vagyok, mint a kortársaim, egzisztenciálisan sokkal előrébb tartok, mint mások. Mindent elértem, amit eddig akartam és minden feltétel adott lenne a gyerekvállaláshoz. Akik érintettek a témában, azok szerint lenne esélyem örökbefogadni egy gyermeket, vagy esetleg külföldön ahol legális(!!!) a béranyaprogram, én 21 évesen kezdeményezhetnék egy ilyen döntést? Ti mit gondoltok erről a helyzetről? Érveket, ellenérveket disztingvált hangnemben nagyon szívesen fogadok! :)

2017. nov. 6. 19:05
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Mostmár csak 24 a korhatár. Én is nagyon szeretnék:) de nekem még messze van ez a dolog, még csak 17 vagyok. Addig járj utána, meg minden és addra már lehet hogy lesz is, mert pályázni lehet rá 24 alatt is.
2018. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2022. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kinőtte...
2022. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!