Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni.(nem azért írom ki hogy veszekedés,ócsárolás,rosszindulatúskodás legyen)


17 éves vagyok és terhes,eldöntöttem hogy örökbe szeretném adni a születendő gyermekem (nem agyagi és háttéri gondok miatt) mielőtt az lenne miért nem vetettem el elég későn derült ki igaz volt rá 2 napom de megláttam ultrahangon és és ott fogtam fel hogy ugyan úgy érző "lény / ember megvan mindene már kár lenne,és el is döntöttem hogy megszülöm és örökbe fogom adni,de anyukám nem engedi mert ő úgyis a gyámja ő nem fogja hagyni... mit csináljak,merre lépjek hogy ne tudjon beleszólni?


2018. máj. 8. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Addigra 18 leszel. Adhatod neki is.
2018. máj. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

mire megszuletik, betoltod majd a 18at? ha nem , akkor sokat nem tehetsz, anyukad lesz a baba gyamja, amig nem adjak meg neked a szuloi jogaid. esetleg ha nagyon erdekel a tema, akkor jarj utana illetekes szervnel, gyamhatosagon v golyahir egyesuletnel esetleg.

DE en azt mondom,nehogy orokbe add a babat. ugy sem lesz szived hozza, ha mar most nem volt szived elvetetni,mert erzo leny, akkor gondolod oda fogod tudni adni vki masnak, az utan, h 9 honapig hordtad a szived alatt, es hogy megszulted? tartsd meg, ne add oda senkinek.

2018. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem szeretném nekiadni,egy szerető családba annál inkább.
2018. máj. 8. 09:53
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
A gyamhivatalba besétálsz és előadod a problémát. Alapesetben valóban az anyád lenne a gyerek gyámja, de ebben az esetben a te akaratod felülírja az övét, így a gyámhivatal lesz az illetékes. Ahogy abortuszra, igy a gyerek megtartására se kényszeríthet senki, ez a te döntésed kell higy legyen, ebben fog a gyamhivatal akar az anyád akarata ellenére is támogatni. Tehát fogd magad és menj be hozzajuk
2018. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Gyámhivatal vagy orokbefogadassal kapcsolatos alapítványtól kérj segítséget!


Én nagyon becsullek téged. Mi sokáig vártunk örökbefogadásra, közben született egy kisfiunk így egyelőre szuneteltetjuk. Nagyon kevesen vannak akik ezt az utat választják és ezzel a döntéseddel sok ember életet változtatod meg pozitív irányba. Sok erőt a döntésekhez. Ha tudok bármiben segíteni irj nyugodtan.

2018. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Először is gratulálok, mert ez egy felelős döntés! Egy évek óta várakozó párnak hatalmas örömet fogsz okozni. Szerintem keress fel egy alapítványt, pl Bölcső vagy Gólyahír alapítvány.
2018. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon szép tőled ez a gesztus, biztosan nagyon boldog lesz a pár, akit megajándékozol a kicsivel, és nagyon fogják őt szeretni, szép és boldog életet biztosítanak majd a neki. (Én is de boldogan magamhoz venném a kisbabát, ha meglenne addigra a határozatom.) ) <3 Ha felnő majd, biztosan megérti majd, hogy neki akartad ezzel a döntéssel a legjobbat. Rengetegen várnak örökbefogadásra, nagyon ellenőrzik, vizsgálják a jelentkezőket.

Tudtommal az anyukád hozzájárulása nem szükséges hozzá, hogy örökbe add, ha elmúltál 18, de beszélj a Gólyahírrel vagy a Bölcsővel, mindenben támogatnak és segítenek majd. Ők segítenek majd abban (is) akár, hogy nyíltan add örökbe, hogy meggyőződhess (és megnyugodhass), hogy jó helyre kerül a kicsi.

Szívből kívánom a legjobbakat neked is és a babának is!

2018. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Hagyd a kórházba!Lemondasz róla és kész!
2018. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Te is megkeresheted a szülőket a babádnak.Be kell vonni a Tegyesz vagy egy alapítványt a folyamatba.Vagy keress meg egy alapítványt.ok talalnak neked szülőket.nagyon sok pár vár babára.Javaslom az Alfa szövetséget.

Ha szeretnéd tudok segíteni.Irj rám.

2018. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Kérj segítséget a helyi tegyesztől, ha van okod arra, hogy ne anyukád nevelje fel, akkor velük tudod ezt megbeszélni.
2018. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!