Ismertek olyan párokat akik örökbefogadásra várnak és magánúton szeretnének örökbe fogadni?

Figyelt kérdés
Esetleg ilyen fórumokat? Klubokat,chatet ahol ilyen párokkal ismerkedhetnék?

2018. máj. 27. 16:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja nem csak párok jöhetnek szóba. Egyedülállóak is.
2018. máj. 27. 16:11
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Magánúton?? A TEGYESZ megkerülésével, vagy mi? Vagy te így hívod az alapítványon keresztülit?
2018. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2018. máj. 27. 17:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké, így már világos, bocsbocs, emlékszem már. Hát, ketten vagyunk kíváncsiak most már! :)
2018. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A tegyeszen keresztül is tudsz ilyen párral találkozni, nagy adatbázisuk van olyan párokról, akik alkalmasak, ellenőrizték a lakásukat/házukat, túl vannak egy pszichológiai vizsgálaton is, ismerik őket, én ezt a módot tartanám a legbiztonságosabbnak. Mi várakozók vagyunk, képet és saját kézzel írt bemutatkozó levelet is le kellett adnunk (vidéki megye), azt gondolom, hogy nem véletlenül, ezt nyílt örökbefogadásnál szerintem látja az örökbeadó. Az interneten bárki azt hazud, amit akar.
2018. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: hoxa fórumon láttam többször ilyet, engem elborzasztott, ezren csaptak le az örökbeadó anyára, egymásra licitáló háború volt.
2018. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetne, én nagyon boldogan fogadnék örökbe maágnúton (a határozat és alapítvány vagy TEGYESZ közreműködése persze mindenképp szükséges itt is), de ötletem sincs, hol lehet találkozni krízisterhes, örökbeadni szándékozó anyukákkal. :( Ha nem pénzért szeretnék örökbeadni a babájukat, akkor mindenképpen jobban járnak, ha egy alapítványra (pl. Gólyahír) bízzák a gondozásukat és a szülőkeresést. A hoxa fórumot én is olvasom, borzasztóan elszomorító, milyen sokan várnak/vágynak kétségbeesetten kisbabára.
2018. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mindenképp én szeretnék szülőt/szülőket találni.
2018. máj. 28. 13:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem, ez esetben nézz szét a hoxa fórumon a jelentkezők között, vagy esetleg írd le, mik az elképzeléseid, elvárásaid a baba leendő szüleivel kapcsolatban (életkor, életvitel, értékrend, családi állapot stb.). Szorítok, hogy megtaláld azt a párt vagy személyt, aki(k)re nyugodt szívvel rá mered bízni őt. Kívánom mindannyiótoknak a legjobbakat!


Egy tanácsot ha adhatok: mindenképp olyan párt (vagy egyedülállót) válassz, akinek már megvan az érvényes alkalmassági határozata. Ez egy jó előszűrő, hiszen a jeletnkező már tudja a jogi és proceduális hátterét a folyamatnak, és nem az utolsó pillanatban kell a papírokkal vacakolni, és várni, hogy biztosan meglesz-e minden papír és határozat időben. (Én pontosan ezért nem is írok rád privátban, mert az élettársammal megvárnánk az esküvőt, mielőtt beadjuk a jelentkezést.)

2018. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is örökbefogadó pár vagyunk.A Gólyahírnél vagyunk a 381. a sorban,de a magánútas örökbefogadástól se zárkozunk el...
2018. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!