Kihelyezett inkubátorba baba?

Figyelt kérdés

Ha odaviszi valaki a babáját ki tudják nyomozni ki volt? Vagy mivel lemondott róla aki betette oda, így nem érdekli őket?

Gondolok a térfigyelő kamerára, ha kórházban született a baba akkor a védőnő stb.?



2018. jún. 15. 14:28
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
97%
15-os. Persze, inkabb mint hogy meghaljon a baba. De ez akkor is szivszaggato.
2018. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
nem értem, mitől félsz, kérdező
2018. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező, ha attól félsz, hogy meglátnak, megnyugtatlak, nem fognak. Mivel nappal több ember közlekedik, nyilván éjjeli órákban is el tudod helyezni. Ha már úgyis aJahn Ferenc kórházat linkelted be, akkor esetleg oda helyeznéd el?

Én pl dél Budapesten lakom, ha a mi házunk elő tesze3d le én azonnal beviszem őt a kórházba. Talán még örökbe is fogadnánk, mert nekünk nem sikerül a testvér. :)

2018. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nem keresi, hogy ki tette bele. Onnantól, hogy valaki ott hagyja a babát semmi közük egymáshoz.

A mi kórházunkban olyan helyen van az inkubátor, hogy én is alig vettem észre, viszonylag közel van a portához, de egyáltalán nem làtni rà.

Èn, ha ilyenre vetemednék inkább bemennék a kórházba szülni és ott lemondanék róla. Sosem èrtettem, hogy hogy lehet az, hogy ha az emberrel mèg a kórházban is történhetnek komplikációk, vagy éppen nem tud kijönni a baba és irány a műtő, akkor a kitudjahol szülőkkel hogy nem fordul ilyen dolog... hogy pl szanaszét szakadnak, vagy elvéreznek, bent marad valami stb.. én ezektől sokkal jobban rettegnék, minthogy kórházba kelljen mennem

2018. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
74%

Most mitől kell félni?

Találnak egy ártatlan, kidobott újszülöttet. Vele fognak foglalkozni, utánad max a jókívánságokat küldik.

2018. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
50%

Ha kiskoru vagy es amiatt aggodsz se fog senkit erdekelni. De ha nem mered betenni en szivesen beviszem helyetted es beteszem az inkubatorba.


Egy szuleszno hallgato

2018. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
96%
24: történik. Él itt egy csaj, 5 gyereke van, ebből talán hármat szült kórházban, de az 5-ből két terhessége teljesen titok volt, senkinek nem mondta el. Most a legutóbbit úgy hozta össze, hogy a férje lefeküdt aludni, ő a másik szobában megszülte a gyereket az ágyban. Azt nem tudom, mi volt a terve vele, de a pasi hallotta a gyereksírást, átment, kérdezte mi volt ez, mondta a csaj, hogy a tévé. Felhajtotta a takarót, és ott volt a baba, meg egy mészárszéknyi vér. Hívták a mentőt, a csajt a mentőben újra kellett éleszteni, annyi vért vesztett. Ötödik szülés volt. De ez a nő amúgy sportot űz abból, hogy az utolsó pillanatban szól, hogy terhes, meg kamuzik, hogy ő se tudta. A gyerekei mind nála vannak.
2018. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 Norman Bates ***** válasza:
100%
#23-as, nem teheti le a te hazad elott, ha az inkubatorban hagyka a babat akkor az anya vedve van, ha akarhol mashol hagyja, akkor kresni fogja a rendorseg.
2018. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
16%
23. vagyok, természetesen rögtön bevinném magam is, ha úgy lenne. Csak úgy érzem, ha emiatt nem tud jó kezekbe kerülni egy baba, akkor ez a legkevesebb, amit felajánlhatok/megtennék.
2018. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Ti mit csinálnátok, ha éppen látnátok, hogy valaki beviszi a babát oda?
2018. jún. 15. 19:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!