Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Bele lehet ebbe törődni? Azok...

Bele lehet ebbe törődni? Azok akik örökbe adták, vagy esetleg elvették tőlük, hogy dolgozták fel? (Hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Minden ott kezdődött, hogy kiraktak minket a párommal az albérletünkből. Párom főnöke igérgetett nekünk össze-vissza lakhatást, ezekből semmi nem volt igaz. Júniusban találtunk egy albérletet, de egyszercsak eltűnt a hirdető, azóta hallottam hogy ezt több emberrel is eljátszotta. Végül úgy volt, hogy családunk egy barátja kiadja nekünk az albérletét, és ma közölte hogy mégsem. A védőnő felhívott, és azt mondta, ha nem találunk rendes lakást el fogják venni a szeptemberben születő gyermekem. 😭😭

Azok akiknek meg kellett válniuk a picitől, hogy dolgoztátok fel? Én úgy érzem bele fogok őrülni. Nem akarok utána gyereket, mert attól rettegnék, hogy ez újra meg fog történni.


(Mielőtt bárki lehurrog: A párom nem keres rosszul, én táppénzen vagyok, és nem a semmibe akartam szülni! Volt albérletünk ahonnan kitettek pár hónap gondolkodás után hogy jöhet-e baba vagy sem, azóta keresünk. A babának már tényleg mindent beszereztünk! Anya-otthonokba telefonáltunk, de mindenhol várólistàra tettek.)



2018. aug. 14. 01:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Amíg lesz albérlet, addig menj a szüleidhez vagy a párod szüleihez. Vagy valamilyen családtagotokhoz. Közben meg ezerrel kell albérletet keresni.
2018. aug. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ha lennének ilyen lehetőségeink akkor nem tettem volna fel a kérdést...
2018. aug. 14. 02:10
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Cseszd meg, ha pénzetek van, akkor ígérjetek és fizessetek is ki mondjuk 6 hónapot előre. Ez megnyitja a kapukat. És foglaljátok szerződésbe, hogy mindig így, előre fogtok fizetni. Ennyire élhetetlen csak egy troll tini lehet, pláne a kis sírós smileykkal 😂 Unatkozol, kedves?
2018. aug. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Most hol laktok? Miért törődnétek bele? Tényleg ne szerencsétlenkedjetek már.
2018. aug. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Teli van a net meg minden újság kiadó albérletekkel, kizárt dolog, hogy csak Nektek nem adnak ki semmit. Valamit nem mondasz el.
2018. aug. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi undorító hozzászólásokat, most már inkább az érdekelne kinek hogy sikerült feldolgoznia hogy elvették tőle a picijét?
2018. aug. 14. 06:44
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Neked ennyit ér hogy igy lemondasz rola?

Felnott emberek vagytok(remélhetőleg)

Ne azt kerdezd ki hogy dolgozta fel, hanen keress albit...csak az nem talal aki nem akar vagy nincs pénze...

Bar nem ugy nez ki hogy erdekel a gyereked

2018. aug. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

Neked könnyen fog menni nyugi, úgyis lesz"rod az egészet.

Szívesen.

2018. aug. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
Ennyiért nem vehetik el. Szülő leszel. Tessék kijönni a sajnálkozásból, összeszedni magad, és megoldani a problémákat. Az érdekérvényesítést is érdemes már most elkezdeni. Szóval tájékozódj a jogaidról, és ne hagyd hogy megfélemlítsenek. A védőnőnek megmondhatod, hogy semmi joga nincs stresszelni téged, és ha nem tud segíteni, akkor ne vészmadárkodjon. Keress egy támogató civil szervezetet (pl TASZ). Menj el ingyenes jogi tanácsadásra (minden nagyobb városban van).
2018. aug. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Hol laktok most akkor,??????????
2018. aug. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!