Szerintetek normális az, ha egy nő nem akar saját gyermeket hanem inkább örökbe fogadna egyet kettőt?

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 00:41
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
77%

"Tenyészkancának mered nevezni a magyar nőket, akik szülnek?"


Nem!! Azokat nevezem tenyészkancának akik hagyják hogy bérbevegyék a méhüket. Akik nem maguknak szülnek hanem a nemzetnek. Ennyire hülye vagy hogy nem fogod fel a különbséget?

Komcsizás helyett ismerkedj a saját anyanyelveddel te ostoba.


"De azon megsértődsz, ha a magyargyűlöletedre a válasz az, hogy régen az ilyen hazaárulókat felkoncolták?"


Igen azon mérgelődöm mert tudtommal mi nem alja gonosz migráncsok vagyunk ahogy előttem is írták, hanem "igaznagymagyarok" a világ közepe, a tökéletes az egyszeri akinek a kultúrája a minden, és mindnekinél különlegesebb.


"Amerikában minden harmadik ember büszke a hazájára, minden házon kint van az amerikai zászló."


Biztos van olyan ország ahol büszkeség, ha oda tartozunk. Itt mire legyek büszke?

Hogy a fiatalok mennek el innen, mert nincs jövőkép? HOgy ezt orvosolandó a vezetőink nem jobb körülményeket teremtenének nekünk hanem bérbeveszik a magyar nők méhét, és a nyomorba elletik őket??? Hogy aki erre nem vevő azt a fajtád a felkoncolással fenyegeti?


Agymosott ostoba vagy mint már mondtam.

Szüld akkor tele te ezt az országot, ha nő vagy, aztán legyél magaddal rohadtul megelégedve hogy te mekkora teljesítményt értél el. Őszinte részvétem hogy nálad ez a mérce.

Civilizált országokban azért alapítanak emberek családot mert vágynak rá. Igaz ott van olyan körülmény hogy jön az magától, és nem kell erőszakosan elletni a nőket. De te annyira ostoba vagy hogy úgysem fogod fel. Rég rossz már az mikor így kell erőszakoskodni meg a csapból is folyatni ezt a "szüljé mán" propagandát. A családalapításnak meg gyerekszülésnek nem erről kellene szólnia.

És nagyon ostoba vagy ha azt hiszed, azért mennek el ebből az országból mert a fórumokon azt írják itt nagyon rossz. Hihetetetlenül hülye vagy.

2019. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
17%

A hülye az te vagy, egy szerencsétlen, megkeseredett, minden téren kudarcot vall, gyűlölködő alak. Nagyon régóta téma, hogy sajnos egyre fogy a magyar nép, kell a fiatal házasokat segíteni, támogatni, hogy merjenek gyereket vállalni. Aki ebben is a rosszat látja, az egy menthetetlenül negatív ember. Egy nő fejéhez sem tartanak fegyvert, hogy szüljön. Mi a bajod azzal, hogy több támogatást kapnak? Fejtsd már ki! Vagy neked a fő probléma az, hogy nem a migránsokat várjuk tárt karokkal?

Nem értem, hogy gyűlölheti valaki ennyire a hazáját. Nyilván van némi közöd a magyarokhoz, ha már magyarul böfögöd ide azt a sok szennyet, ami nap mint nap előtör belőled.

Az a baj veled meg a hasonló alakokkal, hogy ha van egy jó kezdeményezés, egy jó ötlet, ami a magyar embereket segítené, ha az az ellenzéktől van, azonnal ellent kell mondani, az csak rossz lehet, minden téren ki kell forgatni. Az nem jutott el, hogy sok fiatal pont a támogatások által tud elindulni az életben, mer vállalni gyereket, mert van hol laknia, a fizetéséből marad is, nem a nulláról kell kezdenie mindent?

2019. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
70%
Más gyerekét felnevelni szép dolog,ha magyar árvát is fogad örökbe terhet vesz le az adófizetőkre,nem pedig állami támogatást kap luxusautóra,mint mások.
2019. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
76%
*adófizetőkről
2019. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
76%

Nem nem vagyok megkeseredett, sem gyűlölködő (vicces ez pont a te szádból), sem kudarcot vallott sem semmi egyéb ami a mocskos kis szádon kiesett.

Komolyan én vagyok a hülye hogy leállok vitázni veled, aki azon kívül hogy nagymagyarkodik, meg felkoncolással fenyegeti a saját embertársát semmi mást nem tud. Nem, még gondolkodni sem.

Figyelj ide: nem azzal van a baj, hogy a kormány támogatja a gyerekvállalást, és hogy van ilyen kezdeményezés hanem:

A) ez így önmagában kevés. Mint fentebb írtam civilizált VALÓBAN fejlett országban senkit nem kell rugdosni hogy ugyan már szüljél, ugyanis jön az magától, van mire, van hova. De amíg mi az EU második legszegényebb országa vagyunk addig ne kedvezményes HITELEKKEL akarják már kiszúrni a nők szemét, és ha nem meri bevállalni még ti vagytok felháborodva.

Te megnézted már hogy más EU-s országban mennyi az átlag bér??? Hol vagyunk mi mindezektől? Nem gondolod hogy tán előbb normális fizetéseket kellene adni, és ha ez megvan, akkor nem kellene sem győzködi, sem pedig találgatózni az ilyen olyan kedvezményes hitelekkel?



B) ebben az országban 1 gyerek nem gyerek, de lassan már 3 sem. Nem túloztam mikor elletést emlegettem, mert ez így nem normális dolog. Tudod te hány pár van akik nem mernek 1 gyereket sem bevállalni, mert félnek hogy nem tudják eltartani? Azt az 1-et. Őket ki segíti? Rájuk ki gondol? Neeeem...persze beszéljük inkább rá a 3 gyerekes (feltehetőleg jómódút) hogy szüljön még egy 4.-et, ahelyett hogy sok párnak lehetőséget adnánk, hogy egyáltalán család lehessenek.


C) kérdezted hogy engem miért zavar ez az egész? Nos engem nem zavar, de az egész kezd már erőszakossá átmenni. Nekem ne magyarázza már meg senki, hogy normális egész nap azt folyatni a TV-ben, rádióban online felületeken hogy +szüjjjjéééé máááár" jaaa és persze nem azért mert szép a család hanem mert fogy a magyar (erről fent már kifejtettem a véleményem, remélem átment).

És akkor lehet hápogni, hogy a magukat gyerekmenteseknek nevezett emberek milyen indulatokkal esnek neki a gyerekeseknek. Nem, én nem tartozom közéjük, de valahol lassan megértem őket. Mikor azt érzik hogy ők xart sem érnek ennek az országnak, dacára annak hogy több adót fizetnek be életük során mint aki szült 4 gyereket, vannak köztük olyan értelmes értékes emberek is, akikre méltán lehetnénk büszkék. De neeeem, ők nem szültek, és bakker ebben a nagy demokratikus országban, 2019-ben ez biza baj. Mert jösz te, meg hasonszőrű kis barátaid, és hazaáruló, gyökértelennek nevezed őket, akik lexarják hogy fogy a magyar.

És akkor még van képed kiakadni, hogy nekem, nekik bárkinek mi bajunk van veled, meg a hozzád hasonlókkal, meg úgy eleve a kormánnyal? Hát csak ennyi amiket fent most kifejtettem.

2019. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
86%

Komolyan hogy tudtok egy ilyen kérdésből ekkora balhét kavarni? Miért kell még itt is politizálni, és így beszélni egymással?

Nekem van saját gyerekem is, de nagyon szeretnék örökbe fogadni is, mivel úgy érzem hogy tartozok ennyivel azoknak a gyerekeknek akik szülők és leginkább perspektíva nélkül nőnek fel. Most akkor én hova tartozok a nagy magyarságban??? Látjátok, ez a kérdés nem lehet ennyire politikai és nagymagyarozó, hiszen NEM ERRŐL SZÓL.

Azt pedig ne felejtsük el, hogy attól hogy magyar- cigány- arab a gyerek - sokkal nagyobb esélye van szegregálódni és elveszni a társadalomban ha nincsen támogató háttere. Ergó hiába "szaporodik a magyar" ha nem adja meg utána a szülő a megfelelő környezetet, ha nem neveli értékrendre a gyereket, akkor mit érünk el vele hogy "magyar"??? Az lenne a lényeg hogy aki gyereket vállal az komolyan vegye a feladatát - nemzetiségtől függetlenül...


A kérdezőnek pedig nem ismerjük az élethelyzetét, lehet hogy átélt válásokat, lehet hogy ő maga is volt nehéz gyerekkorban, de ha csak szorong a szüléstől azt is el lehet fogadni, hiszen saját dolga. Nem mellesleg egy közeli ismerősöm bevállalta kényszerből a szülést, nagyszülői nyomásra - de a terhessége alatt is és szülés után is nagyon komoly depresszióval küzdött - a gyerek majdnem 4 éves volt, mire sikerült kilábalnia belőle, addig pedig szerette a gyereket nyilván, de nem tudta megadni neki a megfelelő anyai biztonságérzetet...


Az örökbefogadással pedig akár több testvért is örökbe fogadhatsz egyszerre, így nem szakad szét a család, és fel sem lehet sorolni hogy mennyi jót teszel velük!

Ha csak egy gyermeknek is jövőképet adsz, lehetőséget arra hogy teljes életet éljen, biztonságot és szeretetet - akkor szerintem ez egy gyönyörű tett, és nem hogy lenézendő de nagyon nagyra értékelendő!

2019. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
13%

Most már tudom ki vagy! Te vagy az az egy gyereket nevelő csóringer, aki őrjöng, hogy ő miért nem annyit kap, mint a háromgyerekesek... és ebből rögtön az következik, hogy Magyarország sz...ar, szemét hely, menekülni kell és ronda, gonosz magyarok. A saját szerencsétlen helyzeted miatt szidod a hazádat?

Akkor ki is a szánalmasan ostoba, aranyom?

A te számításaid szerint itt akkor kéne csak gyereket vállalni, ha eu-s fizetések lennének? Akkor egy gyerek sem születne, te agyatlan. Szerintem nem véletlen, hogy ott tartasz, ahol, ilyen hozzáállással, rosszindulattal, keserűséggel szerencsére kevés embert ver a sors.

2019. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
83%

Úúú te egy hatalmas zseni vagy :D :D Tudod ki vagyok én?? Hát van egy rossz hírem rosszul tudod. Nem, nem én vagyok az nekem még meg se született a gyerekem, és az aranyod sem vagyok. Na ehhez mit szólsz?

Jól van akkor örüljél hogy itt nem EU-s fizetések vannak hanem sokkal szrabbak, sőőőt menj oda a politikusainkhoz és még köszönd is meg nekik te agymosott birka.

Mindenki magának hülye.

Azt meg te honnan tudhatnád hogy én hol tartok??? Ismerjük egymást? Szerintem nem.

De nem tudom mit várok a fajtádtól. Mocskolódni, személyeskedni azt nagyon megy. Kár hogy gondolkodni nem tudtok, bár kisgazdádnak ez külön jó ;) Csak így tovább.

2019. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
30%

Attól, hogy kitalálták az autóvásárlást a a támogatást nem kellene a 3 gyerekeseknek esni. Nem ők találták ki, de ha adott a lehetőség, ki kell használni. Mi is ki fogjuk, amúgy is tervben van autó csere. Egy 6-7m-os autó nem luxus kategória. Mi nem a semmire vállaltunk gyerekeket, mindig is 3-at szerettem volna, eddig is volt saját autónk, lakásunk, és éltünk eddig minden új családtámogatással. Férjem magas keresetű, végre valamit visszakap abból a sok adóból amit befizet. Sanszos, hogy még így is több adót fizetünk be havonta mint sokan akik járatják a szájukat most, mert most épp ez nekik nem kedvez. Nem csak azoknak kell támogatás akik amúgy csak viszik a pénzt.

Bízom abban, hogy a gyerekeim is itt fognak élni, dolgozni, hisz ez lenne a cél a jelenlegi családtámogatással.

Kedves kérdező, én azt gondolom a legtöbb ember a saját gyereket szeretne, de ha nekem valamilyen okból nem lehetett volna, vagy túlságosan félnék a

2019. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
16%
szülés töltött, szívesen vállalnam az örökbefogadással járó procedúrát. Sajnos sok az állami gondozott gyerek (inkább azokat a szülőket kéne nem szaporodásra bírni, akik aztán eldobják a gyereket, és nem az afrikaiakat, ha lenne fogalma Afrikaról annak aki ezt írta, nem írna ilyen blődséget)
2019. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!