Lehet olyat, hogy 0-4 éves gyereket szeretnénk, de csak 2 éves koráig merjük bevállalni, hogy roma is lehet?

Figyelt kérdés
Tehát eddig úgy voltunk a dologgal, hogy nem számít a származása, mert mi neveljük úgyis és 2 éves korig gondoltuk, de most azon gondolkozunk, hogy egy 4 éves gyerekkel is elboldogulnánk, csak ha cigány és olyan a múltja, akkor lehet 4 évesen már olyan személyiség, amitől mi kicsit tartunk, nem biztos, hogy be mernénk vállalni. Ilyet lehetséges lenne kikötni? Vagy nem tudnák hová tenni a dolgot?
2019. máj. 7. 14:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a kérdés azon részére válaszoltam ami a kikötést kérdezte a kérdező.

Úgy nem lehet beadni a papírt,hogy mondjuk 2 éves korig lehet roma is a gyerek aztán ha nem 2 éves hanem sokkal nagyobb akkor már nem kell roma gyerek.

Én azt mondanám inkább 0-2 évesig adják be a papírt származási kikötés nélkül.

NEM lehet így szétbontani a kikötést.

Ezért írtam vagy elfogadják a roma gyereket vagy sem.

Vagy ha nem tesznek származási kikötést kiajánlásnál még visszautasíthatják a kiajánlott gyereket.

2-es voltam

2019. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!