Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » 25 éves egyedül álló férfi...

25 éves egyedül álló férfi vagyok fix keresetel (680E). Mi kell ahoz, ha örökbe szeretnék fogadni egy kislányt olyan 4-6 éveset?

Figyelt kérdés
Jelenleg saját 4 szobás házamban élek,van autom itt szeretnék majd kialakitani a lányzonak egy szobát

#egyedülálló #Örökbedogadás
2019. jún. 8. 16:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Egyedülállóként csak saját nemű gyermeket fogadhatsz örökbe, szóval férfiként biztosan nem kapsz soha kislányt.
2019. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Én itt vagyok,igaz jópár évvel idősebb :) N
2019. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerencsére lány nem kapsz, de nem tudom hogy egyedülálló férfiként a fiúra is mennyi esélyed van. Nem igazán tartom biztonságosnak.
2019. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
No és milyen céllal akarnád örökbefogadni azt a 4-6 éves kislányt?
2019. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Napi kamu😃
2019. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Off


Ez komoly, hogy csak azonos neműt fogadhat örökbe az egyedülálló ?????

2019. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Esélytelen....
2019. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
36%

Először is tanulj meg helyesen írni!

Aztán miért kell neked ilyen fiatalon 4-6 éves kislány?

Miért nem normális párt keresel magadnak?

2019. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Meg hazasoknak is eleg maceras vegigmenni a proceduran, mire orokbefogadhatnak. Szerintem ez igy kb eselytelen. Lehet, hogy te egy joszandeku pasi vagy de a vilag tele perverzekkel.
2019. jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

1. Nemcsak azonos neműt lehet örökbefogadni egyedülállóként. Sok egyedülálló csak papíron az, mert nem házasodtak össze, a párja külföldi, vagy melegek.


2. Az örökbefogadás nem úgy zajlik, hogy benyújtod az igényedet egy 6 éves kislányra és hozza a futár. Hosszú folyamat, melynek során szakértők vizsgálják meg a jelentkezőket több körön keresztül. Köztük pszichológusok és gyermekvédelmi szakemberek. Valóban furcsa, hogy egy 25 éves egyedülálló férfi szeretne örökbefogadni, de ezeknek az embereknek az a munkája, hogy kiszűrjék az alkalmatlan szülőket és jobban végzik, mint a gyakoris felhasználók, úgyhogy senki ne aggódjon emiatt. Egy nagyobb gyerek örökbefogadása a kiajánlás után is hosszú folyamat, melynek során többször, többen felülvizsgálják az örökbefogadót.


3. A kérdezőnek valószínűleg fogalma sincs a gyerekvállalásról és a speciális, örökbefogadással járó nehézségekről. Elképzelhető, hogy csak egy naiv, segíteni akaró ember, akinek távolról tökéletesnek tűnik az örökbefogadás. Ilyen tudással és hozzáállással nem fog eljutni odáig sem, hogy határozatot kapjon. Valószínűleg odáig sem, hogy jelentkezzen.

2019. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!