Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Általában hogy megy a beszokta...

Általában hogy megy a beszoktatas konkrétan az óvodákban?

Figyelt kérdés

Volt ugyan egy szülői pénteken, de pont azt nem mondtak el, hogy konkrétan miből all a beszoktatas, sajnos elfelejtettem megkérdezni. Kezdetben ott lehet maradni valamennyit a gyerekkel?

Annyira lehangoló volt a szülői értekezlet (konkrétan alapos fejmosast kaptak a szulok a meg el sem követett hibaikert), hogy a világomat sem tudtam, mire elszabadultunk végre, bogtem is egyet.


2019. szept. 1. 17:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, sajnos meg kell szokni, hogy az óvónők rendszeresen a szülőt akarják nevelni, nem a gyereket. Én ilyenkor helyre szoktam őket tenni, hogy mindenkinek megvan a maga munkája/feladata, azzal kellene foglalkozni, hogy a gyerekek ne üssék egymást az oviban, ne csúfolódjanak stb, nem azzal, hogy én hová teszem arra a két percre a kabátomat, amíg átöltöztetem a gyerekem (és ez csak a legpiszlicsarébb dolog volt, ennél komolyabbanba is beleütik az orrukat.)
2019. szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!