Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akinek már otthon nem alszik...

Akinek már otthon nem alszik délután a gyereke, hogy ment az első oviban ottalvós nap?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Másfél éves korától nem aludt napközben, ettől fuggektenul a bölcsiben is, oviban is lefeküdt és csendben volt, amíg a többiek aludtak
2019. szept. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Otthon nem alszik, az oviban simán. Meggyőzi, hogy a többi gyerek is alszik.
2019. szept. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itthon nem alust, az oviban is nehezen vették rá. Vegül kb 2 ŕvig aludt az oviban. Most utolsó éve van, nem alszik, ebéd után elhozom, itthon vagyok a kicsivel.
2019. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Mi nem hasznos, hogy alvászavaros volt a gyerekem, vagy hogy már 2 evésen is megértette, hogy ha mások alszanak, akkor nem zajongunk?
2019. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most kezdte hétfőn. Hétfőn elhoztam ebéd után, itthon 3-kor nagy hiszti után kidőlt, pedig 2,5 éves kora óta nem alszik.

Gondoltam kedden bent hagyom, nem aludt, de állítólag bírtak vele.

Szerdán is megpróbáltuk, akkor se aludt, de már sírt is.

Ma és holnap nem megy, mert most összevont csoport van.

2019. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!