Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha a lányom napi 1 órátalszik...

Ha a lányom napi 1 órátalszik csak a bölcsiben és az oviban is ennyit fog, mit csinálnak majd vele fél 5-ig?

Figyelt kérdés
Nem tehetem meg, hogy ne dolgozzam. Most is van olyan nap pl, hogy csak én megyek érte fél 5-kor mivel mindenki dolgozik.
2019. szept. 12. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Játszanak. 1-től 3-ig van alvás.
2019. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Megoldják.
2019. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a legtöbb gyerek max 1 órát alszik...délben kezdik az ebédet...mire elpakolnak, ágyba kerülnek 1 óra....mire elalszanak már fél 2...3-kor meg már ébresztik őket - már akit kell....utána uzsonna majd udvar vagy játék. mégis mit csinálnának. nagyon sok nő dolgozik, 5-ig 6-ig, ha fél 5-re odaérsz abban nincs semmi különös
2019. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk 14:30kor ébresztik őket, addig ha nem tud aludni akkor csendben kell feküdnie, különben hívják a szülőt hogy vigye el. Ébredés után uzsonna van és mennek az udvarra
2019. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányom egyáltalán nem alszik az oviban. Megoldják. Engedik, hogy csendben játszon
2019. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És, ha esetleg nem játszik csendben?

Bocsi csak szeretek minden kérdésemre választ kapni.

2019. szept. 15. 04:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulnia csendben játszani, de, ha nem megy, akkor is megoldják.


Viszont ovi alatt is lesz sok esemény, ahol a gyereknek csendben kell ülnie, a buszon is, ha viszed se óbégathat, majd a suliban is csendben kell végig ülnie már 45 perceket, szóval jobb, ha szokja.


Én ritkán aludtam az oviban, nem voltam álmos. Ha valakiért jöttek, az kapott olyan játékot, amit lehetett csendben rakosgatni, azzal lekötötte magát, amíg megjöttek érte. Mi meg csendben suttogva beszélgettünk vagy csendben bámultuk a plafont az ágyban, esetleg a plüssjátékunkkal játszottunk.

2019. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!