Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hétfőn lesz az első napom,...

Hétfőn lesz az első napom, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy pedagógiai asszisztensi tanfolyamot. Hétfőn lesz az első napom. Mivel még sokmindent nem tanultunk, így nem tudom mire számíthatok majd, mit kellesz csinálnom.
2019. okt. 24. 15:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Óvodában leszek gyakorlaton. Az lemaradt.
2019. okt. 24. 15:26
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
mire szamitsal? ebben a munkakorben netto haci 120.000 ft-ra... 😊
2019. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát pl megtéríteni, gyereket öltöztetni, játékokat előkészíteni elpakolni, orrokat törölgetni, az udvaron figyelni a gyerekekre, segíteni nekik rajzolni vagy mosdóba menni. Ilyesmik.
2019. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első nap bemutatnak a gyerekeknek.

Az óvónők keze alá kell dolgoznod majd.

2019. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Amiket irtak mrg tuningold az immunrendszeredet mert bacik betegsegek virusok birodalmaba erkezel
2019. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a ped.asszisztensek évszak szerint készitik a dekorációt a csoportokba,a mosdokba,öltözökbe,közös helységekbe. Fontos hogy légy kreativ és önálló. Az óvónő segitsége vagy,de nem dajka,hanem kb mint egy óvónő diploma nélkül.
2019. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtak, plusz a fiam ovijában láttam, hogy a ped. asszisztens takarította a csoportot is. Ha nincs ott a dajka, akkor csinálhatod az ő munkáját is. A mi városunkban csak részmunkaidőben keresik a ped. asszisztenseket, kb. 50 ezret keresbek is, napi 4 órások.
2019. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon óvodafüggő. Én is ped.asszisztens vagyok. Nálunk az a rendszer, hogy délelőtt csoportban vagyunk, délután az irodában. 4 csoportra jut 1 ped.asszisztens - minden nap másik csoport, hétfőn egész nap iroda. Mi csináljuk az épület dekorációját, az óvónők keze alá dolgozunk, ha szükséges fegyelmezünk, kézműves foglalkozás alatt segítünk a gyerekeknek, besegítünk a dajkáknak is, de ezt csak azért, mert emberileg bírjuk egymást. Nem dolgunk.

Az irodában az óvónőkre tartozó adminisztrációt rendezzük, nyomtatjuk stb.

2019. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!