Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Raccsolás kizáró ok?

Raccsolás kizáró ok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Óvónő szeretnék lenni.


Jó testi képességeim vannak, jó a kézügyességem, viszonylag kreatív vagyok, szeretek kézműveskedni, imádom a gyerekeket, türelmes vagyok, szoktam "idegen" gyerekekre vigyázni, húgaim is vannak, szóval tapasztalt is vagyok. Ismerőseim és rokonaim is dolgoznak óvónőként.

Tanultam 10 évig hangszeren, énekkarba jelenleg is járok, tudok kottát olvasni, szolmizálni.

Pozitívnak, boldognak és kiegyensúlyozottnak tartom magam, és tényleg sok türelmem van a gyerekekhez, mert ezt nagyon szeretem csinálni.


Csak sajnos születésem óta raccsolok. Az 2 évben sokat javult, de ez még mindig észrevehető és nem szép.


Éneklés közben elmúlik, de a beszéd közben nem tudok rajta változtatni. Rengeteg ideig jártam logopédushoz, akkoriban nem használt semmit,tényleg csak az utóbbi 2 évben változott valamennyit.


(Kérlek ne gondoljatok nagyképűnek, csak szerettem volna kifejteni, hogy minden más jól megy, csak ez lenne az egyetlen baki)


Szerintetek ez kizáró ok lehet az alkalmassági vizsgán? Vagy ha ott átengednek valami csoda folytán, később emiatt nem zárhatnak ki mégis?



2019. okt. 31. 10:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Főleg kedves 6-os, 7-es és 8-as válaszolónak a személyes tapasztalatokat.

De köszönöm a 9-esnek és a 10-esnek is! :)


Mivel nem annyira durva a raccsolásom, megpróbálok minél jobban fejleszteni rajta addig, és ha nem jön össze, akkor majd más után nézek, még jó, hogy van B tervem. :)

2019. nov. 1. 03:31
 12/13 Roxy24 válasza:
100%
Sajnos igen, kizáró ok. Az alkalmasságinak van egy olyan része ahol fel kell olvasnod egy szöveget, és ha bármi beszédhibád van, akkor már nem engednek tovább.
2019. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj gyógypedagógus ám, nagyon nagy hiány van és egyre több a fejlesztendő gyerek.

A mi gyógypedagógus uniónak szegénynek szörnyű hangja volt, nekem kb fájt amikor ênekelt de mégis átment és kedves volt, aranyos és lelkes. Nagyon sok kis gyereknek segíthetett és hidd el nagyon hálásak lesznek.

Én is óvónő akartam lenni. Ugyanaz a problémám mint neked. Azt mondták felejtsem el. Már N bánom, más volt az elképzelésem az ovikról, a valóság sokkal rosszabb. Túlterhelt óvónők 25-30 gyerekkel, örülnék ha élnek.

2019. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!