Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Csak tőlem kérdezi ezt gyakran...

Csak tőlem kérdezi ezt gyakran az óvónő vagy mástól is?

Figyelt kérdés
most kezdte kislányom a második évet oviban,októberben lett 4 éves.tavaly és idén is kéthavonta megkérdezte tőlem dolgozok-e már,hogy állok a munkával.a többgyerekeseket nem kérdezik. van egy problémám,sajnos még nem sikerül a teherbeesés tesóval,meg lehet költözünk másik városba,mert rokonnak vissza kell adni a házat,igy máshol nézegetek munkát,de még nem biztos,amig nem tudom,addig nem akartam semmit mondani,és a betegségemmel sem. amugy szép ruhákba jár,mindenre fizetjük,tehát nem a pénz miatt kérdezheti. tudja valaki ez miért fontos? régen is ennire kérdezgették az anyákat? az óvodának miért sürgető ha nem szülök rögtön,akkor gyorsan találjak munkát? mindig délbe hozom a lányomat.. ha már tudjuk hogyan tervezzünk,akkor szerettem volna elmondani ezeket...
2019. nov. 24. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Semmi közük hozzá.
2019. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Az a maniajuk, hogy ha nem dolgozol akkor vidd el hamarabb a lányod át az oviból. Ismerős is mondta, amíg kicsi volt nagyon a pici neki és ovis volt a nagy mindig kiemelték, ha nem muszaly akkor ne vigye be. Amúgy semmi közük nincs hozzá én úgy vagyok vele. De nem is államiba fog járni a gyerekekem, hanem magamba, ott befoghatjak, akkor is vinnj fogom, ha tetszik, ha nem. Nekem is van dolgom, plusz, semmi közük nincs ki miért viszi vagy nem viszi a gyereket. Egyszerűen ez a megszokott... Libasornak hívom, álljunk be a sorba.
2019. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Az a dolguk, hogy az ott lévő gyerekekkel foglalkozzanak. Akkor mégis mit kérdezget!??
2019. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk azért kérdezték, mert érdeklődtek. Most sem erőltetnék az ebéd utani hazajovetelt, hogy itthon vagyok a kicaivel, de a nagy mar nem alszik delutanonkent.
2019. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezted már...
2019. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Ki tudja, lehet éppen azt szeretnék, ha végre bent aludna, és ne vidd mindig el...

Ha ennyire esz a penész, hogy megtudd, rá is kérdezhetnél.

És tényleg már kérdezted, olvastam.

2019. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk nagyon aranyosak, segítőkészek. Mindig elmondják, hogy soha semmit sem rossz számdekból mondanak, a gyerek érdekeit nézik. Én pont, hogy délben el akartam hozni, nemsokàra szülök. Megkérdeztem őket, mondták, hogy az én döntésem, de ők azt javasolják, maradjon minden a régiben, ott biztosan aludni fog és 9re viszem 15re ott vagyok érte. És egyébként folyton kérdezgetik, hogy vagyok, hogy bírom, korábban, hogy meddig dolgozok még stb. Én örülök, hogy nem távolságtartóak és tudom, hogy bizalommal fordulhatok hozzájuk.
2019. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
2es logikus lenne, de írta a kérdező, hogy amúgy is elhozza a lányát délben.
2019. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kérdezték
2019. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy az óvónők folyton a munkavállalásról kérdeznek téged, te meg erről kérdezed folyton a gyk népét...
2019. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!