Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Csak tőlem kérdezi ezt gyakran...

Csak tőlem kérdezi ezt gyakran az óvónő vagy mástól is?

Figyelt kérdés
most kezdte kislányom a második évet oviban,októberben lett 4 éves.tavaly és idén is kéthavonta megkérdezte tőlem dolgozok-e már,hogy állok a munkával.a többgyerekeseket nem kérdezik. van egy problémám,sajnos még nem sikerül a teherbeesés tesóval,meg lehet költözünk másik városba,mert rokonnak vissza kell adni a házat,igy máshol nézegetek munkát,de még nem biztos,amig nem tudom,addig nem akartam semmit mondani,és a betegségemmel sem. amugy szép ruhákba jár,mindenre fizetjük,tehát nem a pénz miatt kérdezheti. tudja valaki ez miért fontos? régen is ennire kérdezgették az anyákat? az óvodának miért sürgető ha nem szülök rögtön,akkor gyorsan találjak munkát? mindig délbe hozom a lányomat.. ha már tudjuk hogyan tervezzünk,akkor szerettem volna elmondani ezeket...
2019. nov. 24. 13:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
remélem vége lesz hamarosan ha sikerül a költözés és munka csak szorongatónak érzem hogy így sürgetnek folyamatosan mintha szorítana az idő.. :) csak kiváncsi voltam hogy ez régen is igy volt-e,mert velem például egész alsóban otthon volt anyám pedig nem volt tesóm.
2019. nov. 24. 18:32
 12/16 anonim ***** válasza:
30%

Az a dolguk, hogy az ott lévő gyerekekkel foglalkozzanak. Akkor mégis mit kérdezget!??


Az anyának is az lenne hogy a gyerekével foglalkozzon mégis sokan előszeretettel passzolják le egész napra akkor is,ha délben érte mehetnének, csak mert ez az anyának kényelmesebb.

2019. nov. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Lepasszolják, 12-es??

Az óvoda nem gyerekmegörző, mint a bölcsi, hanem oktatási nevelési intézmény.

Igen, "csak" 4 órában kötelező, de ez nem azt jelenti, hogy hasznára van a gyereknek, ha rögtön délben el is hozzák.

2019. nov. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
47%
13as, és milyen oktató, fejlesztő tevékenység történik ebéd után utolsó? Elárulom, semmilyen. Azt az időt a szülő tölthetné a gyerekével ha már megszülte. Bár igaz, könnyebb érte menni négykor, otthon bevágni a tv elé majd reggel kezdődik elölről. Aki otthon van de lusta elhozni a gyerekét, az hiába hangoztatja hogy a gyerek miatt, nem igaz. Játszani a társaival tudna a játszótéren is, bár igaz ott anyucinak meg kéne erőltetnie magát és időt tölteni a gyerekkel, ami sokaknak nehezére esik.
2019. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14es lóphhaszt nem tud a szocializációról.
2019. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

12

En vagyok az, akit idéztél.

Zold kezet kaptál tőlem, mert sajnálom, h ekkora.... vagy.


Kepzeld, ez nem bölcsőde. HANEM ÓVODA! Ami kötelező. Tehát nem lepasszolva vannak, hozzá kell szokniuk, megkell tanulniuk társaságban lenni, viselkedni, stb..

2019. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!