Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Beszéljek mostmár az óvodaveze...

Beszéljek mostmár az óvodavezetővel ha az óvónő ilyen?

Figyelt kérdés
Két hete dolgozok előtte nem dolgoztam. Már szeptemberben azzal kezdte, hogy aki nem dolgozik vigye el délben a gyereket. Ez oké. Mikor mondtam, hogy mostmár itt alszik mert dolgozok elkezdett faggatózni meg hogy miért nem csak januárban megyek élvezzem ki, hogy otthon vagyok stb. Azóta napi szinten faggat hol dolgozok, meddig stb vagy magyaráz valamit. Pedig alszik a kislányom délután, nincs vele gond. 22 gyerekből 8-10 alszik ott és még így is szövegel.

2019. nov. 27. 19:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10: úgy, hogy az nem egyszerű alvás. Követni kell a csoport normáit: megágyazni, meghallgatni a mesét, csendben lenni, aztán összepakolni az ágyakat, megteríteni az uzsonnához stb.
2019. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 piroska és a farkas ***** válasza:
95%
És akkor most jajj, mit fogok kapni, nekem a 2 nagy heti 2x az oviban alszik, a többi napon ebédutisok. Pedig OTTHON VAGYOK a 4 hónapos öccsükkel. Elmondtam az óvónőknek, h a csalàdi logisztika miatt nekem ez így miért lenne könnyebb, és egy fél mondattal nem utaltak arra, h dehàtpedig vigyem màr haza őket. Sem nekem, sem a gyerekeknek nem fejezték ki, h ez szàmukra teher lenne. Hàlàs vagyok nekik. Szóval Kérdező, a Ti esetek nagyon nincs rendben.
2019. nov. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz az óvónővel. Neki az a dolga,h a rábízott gyerekeket megfelelően ellássa,gondozza,fejlessze,stb.

Én megértem a helyzetedet teljesen. Ha most van lehetőséged elmenni dolgozni,akkor használd ki,januárban már lehet,h lecsúsznál a lehetőségről.

És ne foglalkozz azzal,aki támad emiatt. Én is beadtam a fiamat bölcsibe,mert az anyagiak miatt muszáj újra munkába állnom. És a rosszindulatú válaszolóknak írom,h a bölcsi nem kötelező,mégsem szólnak,h hozzam el ebéd után a gyereket,pedig tudják,h itthon vagyok,mert a felgyűlt szabadságaimat ki kell venni.

Így elmondhatom,h mire tényleg munkába állok,már azt is megszokja,h ebéd után ott alszik.

A lényeg,h az oviban ezért nem is szabadna szólniuk.

Sok sikert a munkádban kedves kérdező!

2019. nov. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Olyan rossz már minden reggel gyomorideggel viszem a gyereket oviba, mert félek megint mit pofàz majd. Azt is megmondta, hogy fél 4re jó lenne ha mennék érte. De mondtam, hogy olyan hamar nem érek oda. Pedig 5ig van nyitva az óvoda.
2019. nov. 28. 07:01
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi most ez a hülye divat, hogy szaranya vagy, ha visszamész dolgozni, negogy bölcsibe add, nehogy az óviban maradjon ebéd után?

Szép dolog a kötődés, de ezt én túlzásnak tartom. Ok, ha vkinek van lehetősége és kedve sokáig otthon lenni, de nehogy màr az "lepasszolás" legyen, ha a gyerek óvodába megy....

2019. nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
15: sok kötődési zavaros, munkakerülő anyuka divatot csinált belőle, aztán lassan ez a standard.
2019. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, 16-os teljesen igazatok van! Láttam nem egy kiírt kérdést, ahol a bölcsiről kérdezett anyuka, vagy épp valami aggodalma volt... szegény mit kapott, szörnyű... és ráadásul még egy érzékenyebb anyukáról van szó, aki még a szívére is veszi...😕 egyesek nem gondolkodnak, mit okozhatnak a másik lelkében. Csak fújják a magukét, mintha kötelező lenne.
2019. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!