Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis kozepso csoportos gyerked...

Ovis kozepso csoportos gyerkednek vett vagy hazi keszitesu jelmeze lesz farsangkor?

Figyelt kérdés

Tavaly nem volt jelmezuk mindenkinek csak maszk es korona volt.

Kisfiam lego ninjagobol szeretne lyold lenni. Az apukajatol kapott is jelmezt de a szuloin meg kiemeltek hogy ha lehet akkor hazi keszitesu legyen. Nem tudom mit csinaljak mit adjak ra.


2020. jan. 13. 11:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek a többséggel. Ha a kisfiad lyold szeretne lenni és már meg is van a jelmez, akkor minek fabrikálni? Elég volt régen, amikor nem lehetett ilyen aránylag olcsón hozzájutni kész jelmezekhez. Anyuka ha béna, akkor varrasson? Az mennyivel másabb, mint amit Pepco-ban, vagy hasonló helyeken meg lehet venni? Ugyanaz. Nem értem az óvónénit. Egész idő alatt mászkáljon egy pl. Spongyabob-szereplőt alakító papírdobozban?
2020. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
Lehet túlérzékeny vagyok, de nekem nagyon megmaradt, hogy oviban egyszer balerinànak öltöztem. Sima kombidressz volt rajtam még egy szoknya. Anyukám kölcsönadta az arany nyaklàncàt,medàllal, azt hittem én vagyok a legszebb a vilàgon. Addig tartott csak, míg meg nem làttam a csoporttàrsamat a kölcsönzős balerina jelmezében. 33 éves vagyok, szóval nem mai story. A kislànyom unikornis szeretne lenni, bolti jelmeze lesz neki
2020. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
19%
Mindig együtt csináljuk a gyerekekkel, ez a legjobb móka az egészben. És olyan büszkén mondják mindig, hogy együtt csináltuk. Egyébként óvónő vagyok, én mindig sajnáltam a bolti jelmezes gyerekeket, hatalmas élménytől fosztják meg a szülők ezzel a gyerekeket.
2020. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanazt éltem át, amit a 12es. Én anyukám régi koszorúslány ruhájában voltam hercegnő, az osztálytársam meg kölcsönzöttben.
2020. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk nem volt ilyen kérés, hogy házi legyen. A lányom Csipkerózsika volt. Vettem neki hercegnő ruhát, a rózsás kiegészítőket pedig a férjemmel ketten készítettük.

Idén Wonder woman szeretne lenni. Nem tudok varrni, így kizárt, hogy megcsináljam sk.

2020. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%
12 és 14-es én második osztályban pont így jártam egy tündér jelmezzel.
2020. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk volt koppanás és siker is a gyerekkoromban otthoni jelmezzel, az oviban esett le, hogy van bolti is..


Eddig mindig vett és házi volt ötvözve a gyerekemnél, ezt később is folytatom majd.


Pl angyalka jelmeznek bolti koszoruslanyruha, mellé otthon fabrikált glória(tollas drót hajpántra erősítve, bolti szàrnyak, házi csillám és csillagok a hajba, göndörre sütött angyalkahaj.


Most medúza lesz, aki halat eszik. Ő lesz a hal(bolti jelmez+arcfestés otthon), egy esernyőből pedig fölé medúzát készítünk(led, kreppapír, filc).

2020. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
32%
Mi csináltunk Jay ninjago jelmezt pár éve - lekoppintottam netről és kivágtam a legofigura grafikáját (gyerek mutatta, melyiket kéri) és rányomtattuk egy pólóra meg kapucnis pulóverre. Hozzá szivacsból csináltam ezüst nunchakut, hogy baleset nélkül lehessen verekedni vele, meg pár karton dobócsillagot. Na meg egy kék csősál. A ruhákat már a második fiam hordja büszkén és tényleg cool :) Bár néha kijelenti, hogy ő inkább aranyninja szeretne majd lenni. Na az bajosabb :D ... Kiscsoportban meg Láng, a szuperverda robotváltozata volt, piros-sárga polifoamból. De voltak már focisták is saját feliratos és címeres mezben, és lovagok együtt készített papírmasé szerkóban, amit szintén évekig használtak még itthon.
2020. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
47%
Mindig sk jelmeze van. Oviban volt triceratops, Darth Vader és Aragorn. Ő kiválasztja, én megcsinálom.
2020. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
59%
Ja, ha lloyd szeretne lenni, azt is nagyrészt sk próbálkoznék. Nem gondolom, hogy különösebben problémás jelmez elkészítés szempontjából.
2020. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!