Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis kozepso csoportos gyerked...

Ovis kozepso csoportos gyerkednek vett vagy hazi keszitesu jelmeze lesz farsangkor?

Figyelt kérdés

Tavaly nem volt jelmezuk mindenkinek csak maszk es korona volt.

Kisfiam lego ninjagobol szeretne lyold lenni. Az apukajatol kapott is jelmezt de a szuloin meg kiemeltek hogy ha lehet akkor hazi keszitesu legyen. Nem tudom mit csinaljak mit adjak ra.


2020. jan. 13. 11:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%
Megértem a saját készítésű jelmez létjogosultságát, ha a szülő és a gyerek együtt készíti. Ha csak annyi haszna van, hogy le lehet mérni melyik anyuka ügyesebb, akkor nem sokat ér.
2020. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%
A kisfiam kis csoportos, varázsló szeretne lenni. Venni fogom neki a jelmezt. Egyik oka, hogy nem tudnám megvarrni. A másik, hogy nekünk Anyukám készítette gyerekkorunkban a jelmezt. Mindig csalódott voltam mikor láttam a jobb anyagi körülmények között élő gyerekek bolti ruháját. Szerencsére jól élünk, így az én gyerekem olyan jelmezt kap amilyet kér, persze ésszerű keretek között. Én nem éltem meg a közös jelmezkészítést örömként, szerintem a gyerekek ezt még nem igazán értékelik.
2020. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sk készítem általában, de nem a gyerekkel. Ő örüljön csak az elkészült jelmeznek, sok hasznát nem venném készítés közben. Most először vettek részt a készitésben, mert dínójelmez lesz kartonból, lehet vágni, ragasztani. Amikor Elza és Anna voltak, akkor nyilván kölcsönöztem, ott pont az volt a lényeg, hogy több kislány is az volt, és az övék is legyen szép, de amikor kakas volt, vagy hernyó, vagy méhecske, akkor inkább az volt a lényeg, hogy tök cuki lett a végeredmény, pl: gumikesztyű volt a lába, amikor kakas volt...stb. Volt túró rudi is, na ott nem volt választási lehetőség, sk kellett, de nagyon élveztem! Szóval nálunk változó, hogy sk készítem-e, de a helyedben maradnék a vett jelmeznél. Nálunk nincs jelmezverseny. Szerepelnek, verset mondanak és az óvónők döntik el, hogy ki mi lesz. (Leszednek egy kész műsort a netről és azt betanítják a gyerekeknek) Szerencsére az alsós és a felsős iskolás farsangra is el szoktunk menni, így arra ők döntik el, hogy mik szeretnének lenni.
2020. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%
Minden évben vásárolt jelmez volt a gyereknek, ahogy a legtöbb csoporttársának is. A gyerek nem nagy segítség a jelmez készítésekor, szerintem is arról szól a dolog, hogy a gyerek öröme meglegyen, legyen az, ami szeretne lenni. Házi készítésű Elza jelmez elég fura lenne. Sose beszéltem rá, hogy legyen kutya, macska, tigris, mert azt par fillérből meg lehet valósítani. Mondjuk mindig határozottan meg is mondta, mi szeretne lenni, esélyem se volt. Szerencsére tényleg jó áron lehet jelmezt venni, használtat is turiban, vaterán akár, szóval nem akkora nagy anyagi beruházás.
2020. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
9%
Mi tavaly sk készítettük el a Lyold jelmezt, úgy hogy nem tudok varrni A férjem fekete pólója volt a felső, fekete gatya. Vettem zöld öntapadós papírt rávágtam, amiből a mintákat vágtam ki. A fekete pulcsi volt a nindzsasisak. Az apja vett hozzá műanyag kardot. Idén is házi jelmeze lesz. Harry Potter. Legfeljebb egy pár száz forintos műanyag szemüveget veszek.
2020. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!