Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit gondoltok arról a szülőről...

Mit gondoltok arról a szülőről, aki beviszi az ovis farsangra az amúgy még meg sem gyógyult gyerekét?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az ovis farsang. Barátnőm lányáról van szó. A kislány ma még lázas volt, de anyuka szerint fél napot kibír nurofennel. Mondván, nem akarja megfosztani az élménytől.
2020. febr. 10. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Semmit. Általános ez a hozzáállás. Napi szinten látni.


Lehet utálkozni, de nem adok az energiámból ilyen témákra.

2020. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Hogy egyel több okod legyen puffogni valamin ;)


Te, a szomszédom meg hangosan sétál odafent, segítesz rá is haragudni?

2020. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

A gyerek mielőtt jönnek a tünetek akkor is fertőz!


A lázas gyerek ha rosszkedvű, úgyse viszi, de a láz nem feltételez levertséget, gyengeséget.. engem nem zavar, ha így beviszi, én nem vinném be a gyerekem, max mutatóba, nem egész délelőttre.

2020. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon mérges lennék rá. A lányom is lebetegedett pont a kiscsoportos farsangjára, idehaza felöltöztettem, lefotóztam, túlélte a csalódást. És nem fertőzte végig a többi kölyköt.
2020. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Aki ilyet csinál, az egy vadállat.
2020. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Hat ezt az ovinak szabályozni kene. Aki nem tud felmutatni orvosi igazolást hogy gyógyult, ne mehessen. Mindig lesz ilyen agyoniskolazott szülő, akinek a saját gyereken kívül senki más nem számít. Elpusztulhat az egész ovis csoport csak az ő gyerekének nehogy meg kelljen magyarázni hogy most sajnos otthoni farsang lesz. Pedig nyugodtan megtehetnek hogy szerveznek egy otthoni partit. Anya is meg apa is felvesz valami jelmezt és foglalkoznak picit a gyerekkel. De sokaknak idáig nem terjed...
2020. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Azt gondolom, hogy semmi közöd hozzá és azt is, hogy a gyerek nyilván hetek óta ezen izgul, ezt várja, nem akarta elrontani az örömét
2020. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnos orvosi igazolás az van. A gyerekorvosuk úgy adja ki az igazolást, hogy a második dátumot anyuka tölti ki, aztán betelefonál, ha meggyógyult. Mivel szerdán úgysem járnak oviba fejlesztés miatt, a csütörtököt meg igazolja szülöileg, pénteken meg újra elmegy a dokihoz, hogy visszafertőződött a gyerek. Így csak holnap menne be. Engem személy szerint nem érint, mert az én kisfiam is beteg és termeszetesen holnap sem megy, de ha nem így lenne, én elég mérges lennék, ha megfertőzi.
2020. febr. 10. 19:08
 9/17 A kérdező kommentje:
9-es, az enyém is ezen izgul, de ennek ellenére nem lenne szívem begyógyszerezve bedobni az oviba. Vannak döntések, amiket a szülőnek kell meghoznia, még ha ez nem is mindig egyezik a gyerek akaratával.
2020. febr. 10. 19:11
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Az én kisfiam is lemaradt a farsangrol. Neki az első lett volna, úgyhogy öt igaziból nrm hatotta meg, én csalódott voltam. Itthon beoltozunk a hétvégén mind és bulizink egyet Jób egy barát család is.
2020. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!