Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis fotózás esetén a ti...

Ovis fotózás esetén a ti ovitokban milyen ruhában viszik a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Tavaly a lányom, igazi hercegnős ruhában volt, szépek lettek a képek, de idén nem tudom miben legyen. A szoknya, farmernaci, pólót hétköznapinak érzem. Más oviban milyen szokások vannak?
2020. márc. 6. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinosabb hétköznapiban
2020. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2020. márc. 6. 12:08
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Én vettem 6000ft ért a karácsonyi előadásra neki egy csini kék egész ruhát vagyis szoknyát, abban lesz.

Tavaly pedig egy tütüs szoknya volt farmer felsővel. Ez is egész ruha volt. Nagyon jók lettek a képek.

Amúgy mivel viszem az öccsét, ezért farmer meg fehér pólót akartam mindkettőre adni, de mivel drága volt a ruha ezért azt adom rá😂😂😂

2020. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm.
2020. márc. 6. 12:14
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Mivel általában elfelejtem, abban, ami először a keze ügyébe kerül reggel a szekrényben... :D

Sose öltöztünk ki, felesleges marhaságnak tartom ezt az egész óvodai fotózkodás dolgot...

2020. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk megküldték előre a hátteret, színben ahhoz igazodtunk. Fiúnál farmer + ing, lánynál valami már meglévő csinosan ruha. De volt olyan amikor ő is farmer pólóban ment, mert az illett a háttérhez.
2020. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz mindenkinek.
2020. márc. 6. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Hat en ilyen csili vili unneplobe oltoztetnem oket. Iden kisfiam ing, farmer es nyakkendo volt rajta. Lanyomon rozsaszin egybe ruha es feher csipkes kardigan.

Az oviban elore kell valasztani hatteret es azt hozzak el.

2020. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányom most ilyenbe megy: [link]
2020. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiam van, sima farmer egy vagány inggel. Lányt kis szoknyába ( nem tüllös) , v kis csini egyberuhába öltöztetném.
2020. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!