Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti kaptok ovis feladatokat...

Ti kaptok ovis feladatokat otthonra az óvónőktől?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm kap rendszeresen, sőt vki még digitálisan is tart 'órát'. Nálunk semmi. Március elején megszakadt, azt azóta se semmi.

2020. ápr. 17. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Hál istennek nem. Elég a 2 iskolás leckéje. Feladatlapozik a kicsi is, de csak ahogy sikerül, nyilván a többiekre több energia kell...
2020. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kapunk, rengeteget, de nem kötelező érvényűeket. Inkább csak segítség ha van kedvünk belőle csipegetni.

Mi pl egyelőre csak az óvónő által felolvasott meséket hallgattuk meg belőle.

2020. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én óvónő vagyok. Amit küldök a gyerekeknek, néhány mese, vers, néhány kézműves és barkácsötlet. Természetesen egyáktalán nem kötelező ezekkel otthon foglalkozni. Viszont van néhány szülő és gyerek, akik kimondottan szeretik ezeket, küldenek fényképet az elkészült munkákról, vagy videot, ahol a gyerkőc elmondja a versikéjét. De semmiképpen nem kötelező!
2020. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden hétfőn küldik a heti témát. Hozzá kapcsolódó mondókákat, énekeket, színezőket, feladatlapokat. A kézműves feladatokhoz is ötleteket. De ezek nem kötelező feladatok, nem kell róla beszámolni, hogy megcsináltuk e vagy nem, inkább csak iránymutatások, ötletek. De a lányom szerencsére örömmel csinálja, élvezi egyelőre.
2020. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy a 4-esnek. Hetente kapunk tematikát (most például a Föld napja köré építik), verset, mese- és mondókaajánlót, kézműves ötleteket, sőt, ma otthoni mozgásos feladatokat. Semmi se kötelező, nem kell beszámolni, nem csinálunk meg mindent, de szemezgetünk.
2020. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A lányom is kapja hetente a témát, feldolgozási ötleteket és minden alkalommal küldenek egy témához kapcsolódó, óvodai dolgozó által mondott mese videót (A dajkák, ped.asszisztensek, titkárnő és gondnok is olvas fel mesét) Nagyon szeretjük. Én is ebben az oviban dolgozom, már várom a gyerekeim arcát, mikor az én mesémet kapják meg.
2020. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi semmit.
2020. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Igen, rengeteget. Még jó, hogy nálunk sem kötelező. Nekem nagyon nem fekszik a legtöbb, a lányom pedig önállóan semmit sem csinál. Esetünkben különben sem az a cél, hogy visszatérjen a beteges "egész nap anyán lógunk, és anya foglalkoztat" állapot, mert pont amiatt nem tudtam oviba adni sem 3 évesen, csak majdnem 4 évesen... 😒 Úgyhogy nincs anyát kizsigerelő, idegileg tönkretevő, agyilag leépítő oviutánzó szórakoztatás!
2020. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Készült egy nagy közös ovis csoport, a miénken kívül mindenki tesz fel naponta többször is ötleteket, hogy mit lehetne csinálni, de pl a magycsoportosoknak nincs külön, hogy na ezt csinálták volna velük, így netről szedek ilyeneket meg vannak foglalkoztató füzeteink
2020. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi küldünk 2 hetente, verseket, meséket, mondókákat és ötleteket kézműves tevékenységhez. Az iskolába készülőknek, külön feladatokat( nem sokat, olyat amit önállóan is el tudnak végezni). Természetesem nem kötelező feladatok, semmit nem kell megtanulni, csak ötletek a szülőknek.
2020. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!