Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Megy a gyerek oviba? Egész...

Megy a gyerek oviba? Egész nyáron jar majd oviba?

Figyelt kérdés
Kisfiam augusztusbab tölti a 6ot. Így csak jövőre megy suliba. Ez már biztos. Most júliusban születik kistesoja. Allergiás asztmás. Szeptembertol jár ebbe az oviba mert akkor költöztünk ide. A reggeli elbucsuzassal voltak gondjaink. Nehezen szakadt el tőlem.

2020. máj. 21. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Itthon vagyok a kicsivel, így nem viszem, ha nem muszáj.

Az ovi pont az a hely, ahol minden betegség könnyen terjed.

2020. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Hétfőtől megy. Én júliustól szabin leszek, viszont az apja egész nyáron dolgozik, én meg ( ha végre lehet) járok majd vezetés órákra, úgyhogy biztos lesz pár nap, amikor viszem, de nem egyfolytában. Szeret oviba járni,úgyhogy ő örömmel megy majd nyáron is, ha néha kell.
2020. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Menni fog, habár itthon vagyok (magatehetetlen testvérét ápolom, járunk rehabilitációkra). De nem fog egész nyáron menni. Másfél-két hónapot itthon lesz. De most járni fog, nagyon hiányoznak neki a barátok, és el tudnak búcsúzni legalább, mert jövőre mennek suliba.
2020. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már nem viszem a lányom. Szeptemberben kezdi az iskolát, másik lányom alsó tagozatos. Mivel a suli nem indul el, így maradunk itthon. 2 hetes váltásban vagyunk home-officeban a férjemmel. Nagyon nagy szerencsénk van.
2020. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!