Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák! Ti mit tennetek a...

Anyukák! Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Tanácsra van szükségem! A gyerekem imád óvodába járni... de azt vettem észre hogy én mint szülő, abszolút nem vagyok szimpatikus az ovonoknek. Kerülik a velem való beszélgetést , ha nem muszály akkor inkább nem. Ha én nem kérdezek,nem nagyon mondanak semmit. Volt olyan hogy mentem érte , kitette a lábát az ajtón a gyerek és köszönés nélkül becsuktak az ajtót előttem . Elveszítettem a józan ítélőképességem .... szólni kellene ? Vagy nem ? Borzasztóan bánt es frusztral... nem tudom mit kell csinálni egy ilyen helyzetben!

#Mi tennének?
2020. júl. 10. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy kellemetlenül érint, de nem biztos, hogy ellened irányul, lehet az óvónő ilyen tipus. Nàlunk a 3.os tanárnéni... mint aki utál a szulőkkel kommunikálni. De jó tanár es a gyerek szereti. A te lányod ahogy írod imád oviba járni, es ez a lényeg
2020. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

Melyiknek van köze a férjedhez a két óvónő közül?magyarul melyik akarja magánbak megfogni a férjedet?


Vidd másik oviba. A leggyorsabban.

2020. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is ilyenek az óvónők. Kb. lenéznek néhány szülőt.

Card le. A lényeg, hogy a gyerekkel jól bánjanak.

2020. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen hidegen hagyna
2020. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Derjaderja ***** válasza:
95%

Hát én orvos vagyok, nagyon szeretem a betegeimet, de a hozzátartozók iszonyúan fárasztanak. Nem mindenki nyilván, de az óvónő is lehet, olyan szülőkkel kell kijöjjön, hogy a magadfajta a kedvence, akivel semmi gond, és egyáltalán nem utál.

Persze kommunikálhatna azért.

2020. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy óvónő mostanság átlag 30 gyerekkel foglalkozik nap, mint nap. Sem ideje és valószínűleg lehetősége sincs egész délután a folyosón cseverészni a szülőkkel. Ugyanis ő felel a szobában lévő gyerekekért. Ha a folyosón beszélgetne, azért reklamálna itt pár szülő, hogy miért nem a gyerekekkel van.

Amúgy ha bármi olyan dolog lenne a gyermekeddel, amiről tudnod kellene biztosan beszélne veled. Azon kívül ha érdekel valami, kérdezz, válaszolni fog. Vagy esetleg kérj fogadóórát, akkor nyugodt körülmények között tudtok beszélni.

2020. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat !
2020. júl. 11. 06:46
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
engem meg óvónőként zavar, hogy némely szülő köszönésre sem méltat.
2020. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #2 , keress sürgősen fel egy pszichológust! 👌😉


"2.válaszoló:

Melyiknek van köze a férjedhez a két óvónő közül?magyarul melyik akarja magánbak megfogni a férjedet?


Vidd másik oviba. A leggyorsabban."


Szent isten, ilyen felfogást...😅

2020. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!