Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónők van itt olyan aki...

Óvónők van itt olyan aki kifejezetten megutálta a munkáját?

Figyelt kérdés
Azt gondolta, hogy számára ez lesz a legjobb szakma, de csalódott az egészben?
2020. aug. 11. 20:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit.

Az a baj, hogy mindig szerettem volna óvónő lenni. De a mai gyerekek borzalmasak, TISZTELET a kivételnek.


A szülők nem nevelik őket, csúnyán beszélnek és egyátalán nem figyelnek arra amit mondasz nekik.


Volt olyan gyerek, aki lekurvázott, lekopott...

2020. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
89%
Anyukám legjobb barátnője óvónő, már kb 30 éve a szakmában van. Azt mondta hogy az egyik legnagyobb probléma, hogy éhbérért dolgoznak, ez azért eléggé elveszi az ember kedvét a munkától. Meg hogy mennyire mások lettek a mai gyerekek és szüleik. Fejletlenek, nem szobatiszták, alig tudnak beszélni, egyre kezelhetetlenebbek, a szülők meg mindenért őket (óvónőket) okolják. Régen meghallgatták, tanácsot kértek tőle, a gyerekek pedig imádták. Látszik rajta hogy nagyon megutálta.
2020. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
95%
Vannak részei, amiket nem szeretek, de az idő 99%-ában imádom a hivatásom.
2020. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Én is borzasztóan megutáltam! Volt olyan gyerek az oviban, akit pszichiátriára kellett küldenem, mert olyan durva, idegbeteg volt, lekurvázott, megütött. Borzasztó miket kell kiállnunk nap mint nap! Nem beszélve a kötekedő szülőkről és a szarkeverő, primitív dajkákról, kollégákról...igen a fizetés sem éppen húdejó.
2020. aug. 11. 20:48
 5/40 anonim ***** válasza:
90%

Úgy vagyok vele mint az első válaszoló.

Az ilyenek miatt alig marad idő és energia a normálisra.

Plusz a minősítés se hiányzott, a fizetésem meg ped1 után is röhej. Ha nem lenne a férjem, még mindig otthon laknék, mert itt az albérletet rezsivel se tudnám egyedül fizetni.

2020. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok óvónő,de a mai kisgyerekeket ismerve nem is akarok az lenni.

Tisztelet az óvónőknek.

2020. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
87%
De hülye módon nem tudom más szakmában elképzelni magam. Még.
2020. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Wonderwomen ***** válasza:
95%

Kisgyermeknevelő vagyok. Csalódtam. Csalódtam a rendszerben, a felettesemben, a főigazgatóban. Tegyük fel, szakmailag teljesen megállja a helyét a cselekedetem, javaslatom, mégis nyalni kell a szülő s*ggét, még a covidos higiéniás szabályokat sem kellett betartaniuk... A gyerekeket szeretem, szeretek velük foglalkozni, jó a hangulat a csoportban. De szülés után valószínű nem megyek vissza ide dolgozni.

30N

2020. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
58%
Én szülő vagyok, de pont ezek miatt félek. Igazatok van, borzalmasak a gyerekek. Az enyém normális. Mégis hogy adjam így oviba meg iskolába??
2020. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
9-es, jobb ha minél előbb megtanulja, hogy vannak másként viselkedők, később még nehezebb lenne neki. Egész életében marhákkal lesz körbevéve.
2020. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!