Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Rövid óvodai beszoktatás? Pár...

Rövid óvodai beszoktatás? Pár napos.

Figyelt kérdés
3 éves fiam szeptemberben kezdi az óvodát, ahol 3 napot adnak a beszoktatásra (3x2,5 óra, délelőttönként). Én ezt keveslem. Volt valakinek így? Hogyan ment? A fiam nagyon anyás, eddig folyamatosan velem volt.

2020. aug. 13. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban megy, mintha elhúzzátok
2020. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég.
2020. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem tőled szokik be, hanem az ott töltött időtől. Szerintem sem jó ezt elhúzni. Tudatosulni fog benne, hogy nem örökre hagyod ott, még ha az eleje nehéz is. Ha eleve jobban szocializált a gyerek - sok mindenkivel találkozik, hozzászokott az "idegen" emberek társaságához, akkor könnyebb. De ne aggódj, egyetlen gyerek sem ment még tönkre attól, hogy óvodába járt. Anyaként persze nehéz lehet megélni.
2020. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen jó. Nagyfiú már. Neked is fel kell nőnöd.

De amúgy nálunk, ha látják, hogy nem halad a dolog, hagynak még időt, nem zárnak ki az oviból 4. nap.

2020. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyáltalán nem volt beszoktatás, vittem 8ra, délben elhoztam. Mondta az óvónó, hogy hív ha mennem kéne, de teljesen jól elvolt
2020. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk anno össze se jött a beszoktatás, 3,5 éves volt a lányom mikor kezdte az ovit. Bementünk, kb 1 óra múlva közölte, anya menj haza, más anyuka sincs itt, én játszok. :)


Annyi bőven elég a gyereknek mint amit írtál. Tényleg nincs értelme elhúzni.

2020. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb gyereknek elég ennyi, második nap már el is szoktuk küldeni anyukát vásárolni. 😊
2020. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem is volt. Felkészítettem a gyereket, nagyon várta az ovit, jól elvolt. Első nap ebéd után elhoztam, de csak mert a többieket is elhozták, utána már benn aludt.
2020. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 percet voltam bent összesen. A lányom hazaküldött 😅🤣

Most a kicsivel kiváncsi leszek szeptemberben. De kb ugyan erre számítok.

2020. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te meddig akarod húzni? Nekem szabadság sincs korlátlan.
2020. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!