Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Rövid óvodai beszoktatás? Pár...

Rövid óvodai beszoktatás? Pár napos.

Figyelt kérdés
3 éves fiam szeptemberben kezdi az óvodát, ahol 3 napot adnak a beszoktatásra (3x2,5 óra, délelőttönként). Én ezt keveslem. Volt valakinek így? Hogyan ment? A fiam nagyon anyás, eddig folyamatosan velem volt.

2020. aug. 13. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kevés. Nekünk még ennyi se volt. Így a gyerek is természetesebben veszi a dolgot. Nem kell nagy feneket keríteni neki (lehetőleg), meg hetekig elhúzni, mert akkor meg azt szokja meg h ő mindig idő előtt hazajön, és később is ezt fogja majd akarni.

Három nap bőven elég.

2020. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
a vírus miatt most még ennek a lehetőségnek is örülni kell. Elvileg a szülőnek a kapuban át kellene adni a gyerkőcöt-és nem mehetne be
2020. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyan igy van. Szerintem sokkal jobb mintha hetekig huznák az ottlétünket.

Utána nyilván nehéz ott hagyni ha sir, nekem is nehéz volt,de hamar megszokják,és tudni fogják nem örökre hagyod ott.

2020. aug. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!