Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Maradhat e itthon 3 éves...

Maradhat e itthon 3 éves koráig, ha beirattam?

Figyelt kérdés
Lányom jövő decemberben lesz 3 éves. Tavasszal lesz a beiratkozás a 2021 es évre. Azt hallottam, hogy mindenképpen be kell iratnom tavasszal. Kérdésem az lenne, hogy ha megfelel minden feltélnek kezdhet az év szeptemberében. Vagy ha úgy látom jónak beszoktatás jellegel is indithat és decembertől jár direktben ? Elég zavaros ez számomra. Így is csak három évet fog járni oviba? Vagy a féléves csúszás miatt 4 et?

2020. aug. 29. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Ha? Ha 2021. decemberében lesz 3, akkor NEM kell beíratnod tavasszal, csak ha azt akarod, hogy a 2021/22-es nevelési évben kezdjen.

Egyébként meg csak 2022. szeptemberétől lenne köteles és ahhoz 2022. tavaszán kell beíratni.

2020. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell beíratnod tavasszal, csak akkor, ha akarod, hogy két és fél évesen kezdjen ovit szeptemberben!


Nem muszáj!


Miért van lepontozva az első? teljesen korrekt, valós válasza van!

2020. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Szeptember 1-tol indul az óvoda. Amikor betolti a 3 éves kort a következő szeptember 1-től megy óvodába. Persze ha szülőnek pl munka miatt fontos akkor rögtön be lehet adni 3 éves szülinap után is.
2020. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beiratni. Óvodapedagógus vagyok, a nagylányom pedig most decemberben lesz 3, így több oldalról is tudom. Ő 2021 szeptemberben kezd, jövő tavasszal kell beiratnom.
2020. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!