Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha már 2 napja óvodás a...

Ha már 2 napja óvodás a gyerek, és nem sír ennek örülni kell, vagy lesz ennek még böjtje?

Figyelt kérdés
2020. szept. 2. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt gond, de előfordul hogy "később esik le nekik, hogy ez már állandó, nem csak egy jó buli" és akkor borul a bili, hogy mégse akarja.
2020. szept. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk aztmondta annak idején az óvónő ,hogy jobb ha az elején sir, mert egyszer ugyis fog, de jobb ha nem egy hónap mulva amikor már mindenki más megszokta. Egyszer le fog esni neki hogy ez állando lesz, nem csak kicsit jövünk és utána nem. És igy is lett. 3 anyuka nagyon büszke volt,hogy ő milyen menő a gyereke nem sir, a mi(6) szülő gyereke meg igen. Na de a miénk 2 hét után mosolyogva türelmetlenül várta,hogy mehessen, náluk meg azóta is a3-ból kettő még mindig minden áldott nap sír. Szerintem nekünk ez igy jobb volt, ha akkor per pillanat majd megszakadt a szívünk abban a 2 hétben.
2020. szept. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Nekem 2 és fél évesen kezdte az ovit a kisfiam, és kb két hét után úgy szedték le rólam úgy ordított.

De ez az időszak csak pár nap volt.

2020. szept. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Az én kisfiam is csak pár napja jár. Tök büszke voltam Rá, hogy nem is sírt, mikor otthagytam pár órára!

Na de aztán mikor jött az alvás....


Nem akarlak elkeseríteni, de előbb-utóbb úgyis fog!

2020. szept. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
A fiam sem sírt, annyi hogy második héten már nem akart menni, de ahogy elindultunk, visszanézés nélkül ment be a kapun. Szerintem személyiség függő. Én sok gyereket ismerek, akik annyira szociálisak, hogy egyszerűen elfogadják hogy most ez a mindennapok “feladata” (mint nekünk hogy munkába kell menni), nem kérdőjelezi meg hanem élvezi bent a játékot és kész. Este meg együtt van a család.
2020. szept. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Nem törvényszerű, h később sír, minden gyerek más. Egyik fiam sem sírt, a nagynál karácsony előtti időkben volt kis nyafogás, de nem volt vészes:) A kicsi meg már ment a naggyal.
2020. szept. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!