Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Késô ôsszel / télen hány...

Késô ôsszel / télen hány cipôt használ ovis gyereketek az oviban?

Figyelt kérdés

Mennyit tartotok bent? Mennyivel érdemes készülni?


Van benti szandál, meg gumicsizmát is vettünk. Most készülünk venni ôszi cipôt, de nem tudjuk eldönteni, hogy elég-e egy, vagy vagyünk egy bakancsot és egy téli csizmát is.


Ovi szempontjából hogy praktikus?


2020. szept. 29. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Időjáráshoz mértem adok rá cipőt vagy csizmát vagy gumicsizmát. Benn van egy váltó cipője és enyi.
2020. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vízhatlan bőr cipőcske és egy téli csizma, plusz váltó bentre. Tehát 3.
2020. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most sportcipőben jár még. Van gumicsizma és télre vízhatlan bakancs. Bent szandál.
2020. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az időjárásnak megfelelő cipőben viszem és bent csak váltócipője van. Az óvoda külön kérte, hogy ne tartsunk bent extra gumicsizmát stb, kevés a hely.
2020. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Eddig sima félcipőben járt. Bent van egy kis benti cipője.


Már vettem egy magasabb szárú átmeneti cipőt neki.


Én gumicsizmát nem szoktam venni. Panelban lakunk.


Télre van tavalyról csizma, bakancs. Még nem tudom, hogy méretben kitart-e.


De csütörtöktől lesz jó bakancs az Aldiban. Szerintem veszek egy 27-est. Az a biztos.

2020. szept. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

EGy őszi cipő és egy bélelt, téli csizma/bakancs.

Amikor még kissebb volt szoktunk venni gumicsizmát is ,de mivel az konkrétan csak 2-3-szor szokott rajta lenni már nem veszünk.

Őszi cipőből lehet olyat is kapni ami vízálló vagy legalább mérsékelten vízálló, ezek jók mert pl. a harmatos fűben nem ázik be a cipő vagy egy kisebb zápor után.

2020. szept. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%
Lányomnak van egy bőr cipője, sima bokáig érő, meg van gumicsizmája. Ezt a kettőt használja most. Későbbre vettem neki egy magasszárú bőr cipőt, majd az után jön a téli bakancs. Bent egy benti szandálja van és ennyi.
2020. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!