Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 3 éves gyereknek ismernie...

3 éves gyereknek ismernie "kell" a színeket?

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Magától nem tanulta meg? Nem színtévesztő?

Lányom 2 éves, nem tanítottam meg mi milyen színű, magától megjegyezte..

2020. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor valamilyen formában tanítottad neki...
2020. nov. 4. 13:04
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

2 és fél éves a lányom.

3-4 színt ismer fel!

Tanítom neki..és mivel a rajzolás szinezés a legkedveltebb elfoglaltsága így sokszor ismételünk.

2020. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ismernie kell. Legalább az alapszíneket.
2020. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Illene...
2020. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Az alapszíneket tudja,de azt is hozzáteszi hogy sötét vagy világos.3 éves.Mi nem tanitottuk neki célzottan.De mondtuk, hogy a piros labda, zöld pohár, sárga virág meg ilyenek.
2020. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Öcsémet a hatosztályos gimnáziumi felvételire keszülés közben füleltük le, hogy nem tudja a hónap napjait. De azért felvették :D
2020. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
3 évesen azért néhányat már kellene tudni. Keresztlányom két évesen meg nem tudta. Játszottam vele és mondtam neki, lila, kék stb. golyó. Aztán kérdezgettem, milyen színű?. Egy idő után megunta és közölte, csúnya 😂😂 Szóval két évesen még nem ment neki, de 3 évesen már szoktak tudni párat.
2020. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém tudja, 3 éves. Szerintem ha nem mondtad neki soha, akkor lehet, hogy, nem tudja. 3-4 éves kor között kellene tudni, kiscsoportosoknak tanitgatják.
2020. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kellene azért az alapszíneket tudni, kék, piros, sárga, stb. Én már az egy éves babámnak játék közben kommentálom, hogy piros karika, kék autó, sárga kocka... Tudom, hogy ilyen korán fogalma sincs róla, de hiszem, hogy ha már megtanulja, tudja majd mihez kötni.
2020. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!