Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kivennétek a kiscsoportos...

Kivennétek a kiscsoportos gyereket a jelenlegi helyzetben az oviból?

Figyelt kérdés

Nehezen szokott be, kb 1 hónapja már szeret járni, viszont az óvónéni beteg.

Sajnos ezidáig semmit nem tudunk róla, hogy mi van vele. Az oviban 2 óvónő is beteg, ezért 4 csoport össze is van vonva.


2020. nov. 22. 09:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Most nem kell vinni, kérvényezni kell, de minden esetben megadják, az én 3 évesem sem jár most óvodába.
2020. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%
De a beteg ovoneni nem dolgozik gondolom. En vinnem. Meddig nem viszed? Aprilisig? Az enyem jar oviba amig van ovi.
2020. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem viseli rosszul az összevont csoportot, akkor vinném ameddig lehet, ha nincs az együttélő családtagok között covid szempontból kiemelten veszélyeztetett.
2020. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%
mivel nehezen szokott beigy eszem ågåban sem lenne kiveni ,az ovibol ,jårjon amig nyitva van az ovoda.
2020. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem a középső, sem a nagycsoportosom sem jár már nagyon régóta, és remélem tavaszig nem is kell visszavinnem őket.
2020. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%

Én most tervezem kivenni a nagycsoportost.

Szüleimet ápolom itthon, nem vagyok hajlandó kockára tenni az életüket, pláne úgy, hogy a pedagógusok egy jó része nem is egyezik bele a tesztbe.

Konkrétan egy teszteltette magát az óvodánkban.

2020. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
Nincsenek osszevont csoportok. Latom akinek a gyereke oviba jar az rosszpontot kap🤣🤣 hat enm nem fogom akar 1-2 evig bezarni a gyerekemet. Zavartalanul mukodik az ovi szeptember ota. A ferjem is dolgozik. Eljuk a eletunket ahogy tudjuk.
2020. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha nem a szüleimmel élnénk, akkor én se venném ki.

De így?

Apu nyáron kapott pacemakert, volt agyvérzése és elvesztette a lábát.

Ezekhez képest meglepően jól van, van esélye 5-10 évet élni még.

2020. nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!