Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mernétek a jelenlegi helyzetbe...

Mernétek a jelenlegi helyzetben kismamaként óvodában dolgozni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2020. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Maszkban és folyamatos fertőtlenítés mellett igen.
2020. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Jelen pillanatban sehol sem "biztonságos" vírus szempontból, legkevésbé az egészségügyi intézmények. A jó hír, hogy terhesekre nem veszélyes, ha mégis benyalod, bár tény hogy kellemetlen.
2020. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Én inkább nem dolgoznék, szerintem nincs még elég tanulmány a terhesekre vonatkozólag.
2020. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Én covid nélkül sem dolgoztam oviban a 9. hét után, mert sem a takonykór, sem az influenza, sem a bárányhimlő nem hiányzott volna nekem. Na, meg azért évente becsúszik párszor a tetű is itt-ott. Na nem. Így aztán végképp nem.
2020. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk az iskolában 2 kolléganőm is babát vár (14 illetve 17 hetes). Ők a vírus miatt táppenzen vannak, egyáltalán nem járnak be.
2020. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

#4-nek van igaza.


Majd, csak évek múltán lehet elmondani azt, hogy egy covid fertőzött édesanya, milyen hatással volt a magzatra, vagy egy csecsemő, ha elkapja a fertőzést, az hosszú távon, milyen hatással lesz rá.


Jelenleg is mutálódik a vírus, semmit nem tudhatunk biztosra.

2020. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Én is dolgoznék. Óvónő vagyok, én 26 hétig dolgoztam. Januárban az influenza járványtól féltem és amiatt jöttem el. A fiam osztály főnöke is terhes, január 29.ré van kiírva. Végéig szeretne dolgozni.
2020. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem pont akkor derült ki a baba, mikor márciusban lezártak mindent. Bezárt az ovink,ügyelet volt nálunk, de nem vállaltam. Pont azért, amit előttem is írtak...ha esetleg elkapom nem tudhatom a magzatra milyen károsító hatása lesz, amiről még senkinek fogalma sincs.

Én nem kockáztatnék, egy életen át bánnám, ha bármi gond történne vagy maradandó károsodás érné.

Nyugodtan lepontozhat minden sztahanovista mami, nekem akkor is a babám egészsége és biztonsága a cél.

Amúgy normál esetben félidőig dolgoztam volna, következő szeptembert már nem kezdtem volna el.

2020. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Hat en nem mernek...
2020. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!