Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az oktatási hivatal felülbirál...

Az oktatási hivatal felülbirálhatja a nevelési tanácsadó véleményét?

Figyelt kérdés

Be adtam a kérvényt hogy maradhasson még egy évet oviba. Csatoltam az ovónők véleményét valamint a az ovis fejlesztők irásos véleményét is.

Az oktatási elküldőtt a pedagogiai szakszolgálathoz iskola érettségi vizsgálatra ahol azt mondták hogy ők javasolni fogják hogy menjen iskolába. Az nem baj hogy az asztal alatt fetrengett a gyerek az egyik vizsgálatnál de jó valaszokat adott. Majd a figyelem zavar miatt még fogunk találkozni de menjen csak iskolába.

Nagyon nem örülök neki. Már csak abba bízom figyelembe veszi az oktatasi a ovónők es az ottani fejlesztők javaslatát és maradhat.



2021. jan. 14. 19:37
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Az Oktatási Hivatal a szakszolgálat szakvéleményét veszi figyelembe, azért küldtek oda.
2021. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Max meg egyszer jarja az elsot

Nem olyan nagy baj az legalabb lesz egy gyakorlo eve es a kovetkezo evben mar jobban fog teljesiteni 🙂


A lanyomnal ez volt h mindenki javasolta a sulit. Majd januarban kiderul h megsem jo neki. Abban at evben mar semmit sem koveteltek tole a tanarok de azert o szepen tanulgatott. De ha valami nem tetszett hatra ment csendbe jatszani.

Kovetkezo evtol mar elesben ment es nagyon jol alakult minden. Most 8ikos es kituno tanulo azota is ! 🙂

2021. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Akkor mennie kell iskolába ezek szerint. Igazán figyelembe vehetné az oktatási azoknak a pedagógusoknak a véleményét akik többet látják a gyereket mint a szakszolgálat dolgozói... nah meg persze a szülőét.

2021. jan. 14. 20:12
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen,családtagok barátok ezzel vigasztalnak hogyha nem megy neki akkor legfeljebb ujra járja az elsőt.


Ti ugyanabba az iskolába jártátok újra?

2021. jan. 14. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Persze

Miert mentunk volna masikba ?

Az volt amit ismeretem es oda jartak a nagyok is.

Masodjara raadasul a kedvenc alsos tanarnenit kaptuk meg 😁


O tanitotta a fiam is. Es amugy ismeri az egesz csaladott a kicsit is...


Amigy a lanyom megkesett beszedfejlodes miatt akartam haradjon meg. De igazabol ha most nezem akkor jobban jartunk mintha marad az oviban 1 evet. Igy masodjara mar minden ismeros volt neki es konyebben alapsabban tanulta meg amit kell.

2021. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát, sajna én ismerek egy olyan sztorit, hogy a tanító néni közölte a szülővel, hogy inkább ne vigye be az elsős gyereket a suliba, majd nem írja be hiányzónak, csak ne legyen ott, mert nem tud azzal mit kezdeni, hogy óra közben játszik, illetve pl, az asztal alá fekszik és nem tud tőle tanítani. Nem értem, hogy miért ne maradhatna az oviban, ha az óvónénik és a fejlesztő pedagógusok szerint sem iskolaérett.
2021. jan. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!