Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A legtöbb óvoda tényleg csak...

A legtöbb óvoda tényleg csak délig van?

Figyelt kérdés

Hallottam valakitől, hogy a legtöbb ovi csak délig van, és délben el kell vinni az összes gyereket, mert utána zár az ovi. Ez igaz? Mert ahova én jártam oviba, meg a környékbeli óvodák mind legalább 5-ig nyitva vannak, ha nem tovább. Értem mindig 5-kor jött anya, meg a gyerekesek akiket ismerek azok is 4 vagy 5-kor mennek a gyerekért. Mindegyik általam ismert oviban van délután ottalvás is.

Viszont országszerte a legtöbb ovi tényleg csak délig van?



2021. febr. 19. 12:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, merre van így, de ilyenről én sem hallottam. Ovi mellett lakunk 17 ig vannak, délben az viszi haza akinek otthon van a kistesó.
2021. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy. Ez baromság. Hogy vinné el délben a gyereket aki dolgozik?
2021. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Zsákfalukba esetleg.
2021. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk (agglomeráció)

6tó19ig van ovi.

Tény h most a járvány miatt megkérték a szülóket h aki tudja hozza haza a gyereket ebéd után. (az ágyaknak 1,5m távolságra lenni egymástól kormrendelet szerintl

Kérés volt!

Nem erőszakoskodtak senkivel.

Én itthon vagyok a 11hós ikrekkel, a nagy ott alszik. Nem kaptam egy megjegyzést sem, csúnya nézést sem emiatt.

2021. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, hol hallottad ezt?
2021. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem. És nem kell minden hülyeséget elhinni, amit hallasz.
2021. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egy kérdés alatt írta valaki. A kérdés arról szól, hogy mit gondolnak az emberek az olyan szülőkről aki minél hamarabb beadja a bölcsibe a gyerekét, csak, hogy mehessen vissza dolgozni, mert annyira szereti a munkáját. És az egyik válaszoló írta, hogy a legtöbb bölcsi és OVI csak délig van amúgyis, szóval csak pár órát dolgozhat a szülő, még akkor is amikor ovis a gyereke, mert délben el kell hoznia. Nem szó szerint ezt írta, de ez volt a lényeg. Mindjárt belinkelem ide, ha valakit érdekelne.
2021. febr. 19. 14:16
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt felénk délután 5ig van nyitva. Nem is hallottam ilyesmiről, hogy dèlig lenne.
2021. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Baromság.

Az ovik teljes munkaidőben üzemelnek tehát 8 órában. Van olyan ismerősőm aki nem tud 4re hanem 5re csak a gyerekért odaérni, annak is kézségesen addig nyitva vannak.

2021. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!