Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Melyik lehetőséget választanát...

Melyik lehetőséget választanátok? Vagy van más ötletetek?

Figyelt kérdés
A kisfiam 9-ig alszik (este 8-kor fektetjük és nem vashiányos, kivizsgáltattuk, egyszerűen ilyen). Kap tejet, mesét olvasok neki és 9.30 körül szokott reggelizni. De 8.30-ra be kell majd érni az oviba, ami kb. 15 percre van, tehát legkésőbb 8.15-kor el kell indulni. 8.30-kor már tízóraiztatnak az oviban, ezért gondolkodom rajta, hogy hagynám minél tovább aludni és majd az ovis tízórai lenne a reggelije. Vagy keltsem majd korábban és legalább pár falatot reggelizzen? (Talán hozzátartozik, hogy nem nagyétkű és marhára el tudja húzni az étkezéseket, annyit dumál.)

2021. júl. 6. 08:09
A kérdező szavazást indított:
Keltsd 7.45-kor és majd az oviban eszik. Ennyit kibír.
Keltsd 7.20-kor, muszáj ennie valamit indulás előtt.
34 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok ki mindkét verziót, és látod majd, melyik a jobb
2021. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én öt évesem sose evett reggel. 7:45 körül kelés, majd iszik, pisil, fogat mos, öltözik és indul.

Kb 15 percet ha van itthon, ovi meg 5 perc, ott reggelizik.

Nem is enne az oviban, ha itthon is enne, ki éhes 20 percenként?

2021. júl. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb gyereknek is az óvodában a tízórai volt az első étkezése. Arra ügyeltek, hogy felkelés után valamit igyon. Tejérzékeny, ezért általában teát iszik. Ma már 11,5 éves és most is az iskolában a tízórás szünetben eszik először. Próbáltam mindig is sarkallni az ébredés utáni reggelire, mint más normális embereknél szokás, de nem igazán volt eredménye. Elfogadtam, hogy vannak ilyen emberek. Nem vagyunk egyformák.
2021. júl. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!