Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az létezik még óvodában, alsó...

Az létezik még óvodában, alsó tagozatban, hogy a gyerek addig nem állhat fel az asztaltól, amig meg nem ette a levest/főzelkéset/mindent a tányérjáról?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 18:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Lányoméknál nem volt. Nekem még meg kellett ennem az utált tojáslevest, jól vissza is hánytam nekik, ha takarítsák. Azóta sem ettem tojáslevest.
2021. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
Velem egyszer fordult elő alsóban. A vezető konyhás néni megunta, hogy sokan rendszeresen nem eszik meg az ebédet, és közölte, hogy ma addig nem vihetjük vissza a tányért, amíg nem üres. Én mindenevő vagyok, a menzán se válogattam sose. Egy dolog van a világon amit nem vagyok képes megenni, az a spenót. Na, aznap pont spenót volt. Már mindenki végzett, csak én ücsörögtem a tányér felett és kis híján elbőgtem magam. A tanító néni megsajnált és mondta, hogy nyugodtan vigyem vissza. Szerencsére többet nem csinált ilyet a konyhás nénink.
2021. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

Na,hogy mit kapott tőlem az a két nyomorult amikor sírva jött ki a fiam,hogy nem engedték felállni az asztaltól..

Nem tették zsebre az biztos,ha nincs ott a gyerekem biztos,hogy egyesével nyomom le a Lego darabokat a torkukon,még úgy tettek mintha teljesen normális lenne bele kényszeríteni egy tányér ételt a gyerekekbe.

De szerintem látták rajtam,hogy ölni is tudnék mérgembemben (bár zengett is tőlem az egész épület,elég sokan mellém is álltak,főleg az anyuka aki addig figyelt kint a fiamra..).Kiderült,hogy nem az én fiam volt az első aki bűntetést kapott mert nem evett meg valamit ami nem ízlett neki,vagy 3 gyerek anyukája szintén felháborodva jött be utánam.


Ha valakinek valami nem ízlik,vagy elég volt az a mennyiség amit megevett (mert nem eszünk egyformán,és nincs egyforma ízlésünk,és a gyerekeknek sem kötelező egyformán étkezni!) akkor nem szabad bele kényszeríteni.Egy életre nyomot hagy a gyerekekben az ilyen erőszakos dolog.Azóta sem eszik meg egy falat gyümölcs levest sem.

2021. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
sajnos egyes helyeken igen...
2021. dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos létezhet, de szerintem elmebeteg az a pedagógus aki belekényszeríti a gyerekbe az ételt.
2022. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 NTBS ***** válasza:
100%
Létezik néhány helyen.
2022. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szakmai tapasztalat alapján és gyakorlatozás során különféle ovikból, később sulikból tapasztlatam már furcsa pedagógus attitűtödket, pl ilyet is, amit a kérdező kiírt.

Azonban ez pedagógiai és pszichológiai nonszensz.

Normális pedagógus nem erőlteti az evést.

2022. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!