Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit tehetnék? ( Annyira...

Mit tehetnék? ( Annyira tapasztalatlan vagyok ilyen téren(

Figyelt kérdés
Most kezdte a gyerekem az óvodát de vannak fura dolgok .. pl volt hogy azzal fogadott az óvónő hogy a gyerekem megverte az egyik ovi társat minden előzmény nélkül most pedig elszólta magát valamelyik beszélgetésünk során hogy amúgy beszologatos az a kisfiú és mindig kotoszkodik a gyerekeknel.. aztán volt hogy a gyerek beszoktatas után végig sírta a fel napot és kitalálta hogy ezért pszichológushoz kell vinnem a gyerekem ( aki akkor járt pár napja még csak oviba) aztán volt olyan hogy bekakilt a gyerek és egész nap úgy volt senki észre nem vette állítólag. Most legutóbb pedig a kislányomra kitalálta hogy étel undora van mert elé raktak az ételt és oda hányt és hogy vigyen pszichológushoz .. aztán láttam ahogy a dajka néni kísérte ki a gyerekem hogy hó fehér sápadt jég hideg a keze és 39 fokos láza volt és nem értette meg hogy ezért hányt a gyerekem . Ezen a ponton elgondolkoztam az óvoda váltáson.
2021. szept. 25. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Ezek olyan dolgok, amelyek szinte általánosak. Ha így haladunk, körbejárnak a gyerekek az óvodák között.

megértem, hogy minden szülőnek a saját gyereke a legfontosabb és ez így helyes, de az óvoda nem lesz tekintettel 30-as létszámok mellett a gyerek lelkivilágára. meg az iskola sem.

2021. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Én váltanék. (Szomorú, hogy ez a "kötelező óvodai NEVELÉS"...)
2021. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem verekszunk, ez alap. Akkor se, ha beszólogat valaki.

Fél napot nem sir végig egy átlag gyerek.

Azért a kaki nem épp szagtalan, kizárt, hogy ne vették volna eszre, így eztf a részt nem is értem.

39fokos láz mellett nem jéghideg a gyerek keze.

2021. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy nem szobatiszta a gyerek és nem is beszel?
2021. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

"39°láz mellett nem jéghideg a gyerek keze." - de, amíg megy fel a láz jéghideg keze-lába!!!

Azért volt mindez, mert bujkált már benne a betegség. Most meggyógyul, UTÁNA próbáld, hogy meséljen az oviról - ne kérdezd,hogy "ugye rossz az óvónéni " stb., hanem várd ki, amíg ő mesél.

Várd ki, hátha mondja, mi bántja őt ott.

Utána lehet eldönteni, kell-e váltás.

2021. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

5!


Nem, ha lázas, nem hideg. Meleg.

2021. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
6-os ne szívózz! azt mondtam: AMÍG MEGY FEL A LÁZ, addig hideg a kéz-láb. (addig nem tanácsos a hűtőfürdő sem)
2021. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%

7!


Aha. Tehát az átlag 36fok testhőmérséklet véleményed szerint ugy emelkedik 39re, hogy közben a meg lehűl. Aha. 🤣🤣🤣

2021. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

(hagyjuk - a keze-lába jég, és rázza a hideg, AMÍG MEGY FEL A LÁZ)

De tényleg hagyjuk, hátha kap jó tanácsot a kérdező.

2021. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%
Akkor a fiammal is baj van, mert neki is jég hideg a keze lázasan. Nem minden gyerek egyformán reagál dolgokra.
2021. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!