Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az első ovis/bölcsis szülőire...

Az első ovis/bölcsis szülőire egyedül, vagy a férjetekkel közösen mentetek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 13:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
44%
Ha külön kérik, az persze más. :) De egyébként ha a 25 gyerekre méretezett csoportszobában ott tolong 50 szülő, az se nem kényelmes, és értelme sincs sok szerintem.
2021. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk az elsőn csak az akkor beiratkozottak voltak. Szóval gondolom azért is kérték h mind a ketren menjük. (így kényelmesen megolható volt)

A következő szülőiken nem is találkoztam azzal h mind a két szülő eljött volna.

De gondolom kevesen vannak ahol egyáltalán ez kivitelezhető, így hogy egy 25 fős csopiból 1-2 gyerek mindkét szőlője elmegy, nem okoz gondot

Egyébként valóban indokolatlan.

2021. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
54%
Elárulom miért mennek ketten. Mert mindkettőjüké a gyerek és sok csaladban az apuka nem csak külső szemlélő :)
2021. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
65%
Persze, mindkettőé a gyerek, az egyik megy a szülőire, a másik meg vigyáz rá otthon. Ez sokkal értelmesebb munkamegosztás, mint ketten jegyzetelni, hogy mikor lesz a farsang, és hány tekercs wc papírt kell beadni, ugyanis a szülői erről szól.
2021. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%

"Mert mindkettőjüké a gyerek és sok csaladban az apuka nem csak külső szemlélő :)"


Akkor már miért nem vitték a nagyit vagy a bébiszittert is, akire a szülői alatt hagyták a gyereket vagy gyerekeket? :)

Hisz ő is szerepet vállal.

Másnál pedig a másik szülő a gyerekre ügyel, így veszi ki a részét.

2021. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
52%

"Elárulom miért mennek ketten. Mert mindkettőjüké a gyerek és sok csaladban az apuka nem csak külső szemlélő :)"

Nálunk az esetek majdnem felében a férjem ment, én meg maradtam otthon a gyerekekkel. Akkor ez azt jelenti, hogy én vagyok a külső szemlélő?

2021. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
51%

#4 válaszoló vagyok


Mi azért megyünk ketten, mert a férjemet is ugyanúgy érdekli ami ott elhangzik. Nálunk nem csak annyit mondanak, hogy mennyi zsepit kell bevinni, hanem beszélgetünk a gyerekekről is, hogyan szocializálodnak, milyen közösséget alkotnak stb.


A bébiszittert meg a nagyit azért nem visszük, mert ez SZÜLŐI értekezlet. Gondolom ezt nem nehéz felfogni :)

2021. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
62%

Ezek az eszmefuttattások felnőtt nők között zajlottak... Hát ez igen!


"Mert mindkettőjüké a gyerek és sok csaladban az apuka nem csak külső szemlélő :)"

Ez a mondat külön megér egy misét...

Ha apuka otthon vigyáz a gyerekre, akkor ő külső szemlélő??? Akkor lenne szerintem az, ha a mama vigyázna a gyerekre, apuka meg a haverokkal inna.

2021. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
92%
Az első szülőire a férjem ment egyedül, mert terhes voltam a kisebbel, és pont akkorra volt időpontom az orvoshoz. Azóta többnyire én járok, de simán elmegy ő is, ha úgy adódik.
2021. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
53%

Egyikünk sem, mert pont nyaralni voltunk :D Nem értem a szülői létjogosultságát, egy e-mailben le lehetett tudni az egészet, még csak egy teljes oldal sem volt. Találkozni meg mindketten találkoztunk a gondozókkal amúgy is.

Az első óta még nem volt szülői, de szerintem ha legközelebb lesz, akkor csak egyikünk megy majd, egyetértek hogy felesleges mindkettőnknek jelen lennie.

2021. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!