Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az első ovis/bölcsis szülőire...

Az első ovis/bölcsis szülőire egyedül, vagy a férjetekkel közösen mentetek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 13:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%
Saját gyerekről sokkal jobban lehet tájékozódni délután, amikor mész érte, vagy hosszabban a fogadóórákon. A szülői max. arra jó, hogy mi mikor fog következni, mit kell bevinni. Persze meg még találkozhatsz a többi szülővel. De szerintem arra is bőven van lehetőség az öltözőben.
2021. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
59%

A szülőin nálunk mindig érdektelen baromságokról volt szó, amit simán egy körlevéllel is el lehetett volna intézni. Szünetek, nevelés nélküli munkanapok időpontja, csoportpenz, kirándulás, mit kell vinni. Ehhez egy szülő is felesleges, kettő meg pláne.

Azóta külföldön élünk, itt nincs iylen marhaság.

2021. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
73%

Egyedül.

Illetve van 2 kisebb tesóm, az ő szülőijükre is sokszor én mentem. 1x nem láttam olyat, hogy mind2 szülő ott lett volna.

Felesleges. Minek?! Anyuka nem tudja megjegyezni?! Vagy nem is értem minrk ehhez 2 ember

2021. okt. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
53%

A beszoktatásra jött a férjem is és ott volt vele, direkt szabadságot vett ki az első napokra (egyedüli apukaként, egyik másik apuka sem jött). Szülőire nem szokott járni, 1,5 óra tömör unalom, egyrészt nem is várom el tőle, másrészt addig ő van otthon a kislányunkkal, harmadrészt benne van ő is az ovis csoport zárt FB csoportjában ahova a szülői után az egyik lelkes SZMK-s anyuka szóról szóra feltölt minden infót kilométer hosszan az utolsó érdektelen dologig, úgyhogy konkrétan jegyzetelni még én egyedül sem szoktam mert semmi szükség nincsen rá. Ezeken felül a férjem utalja az ebédet, a csoportpénzt stb és bármikor szükséges hozza-viszi a gyereket.

Én azt gondolom, hogy szülőire járnia teljes mértékben felesleges, nem ettől lesz valaki törődő apa én pedig nem vagyok retardált, hogy egyedül meghaladja a képességeimet a részvétel. Egyik másik apuka sem jár egyébként a csoportból, kizárólag az anyukák szoktak jelen lenni nálunk.

2021. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
56%

Mindig egyedül megyek, és magamban mindig kiröhögöm a párosával érkezőket. Annyira álságosnak érzem ezt a mindketten a gyerek szülei vagyunk és részt veszünk az életében dumát. Pont jobban jár a gyerek, ha apu otthon társasozik vele meg megvacsiztatja időben.

Ugyanitt azt sem értem, akik hármasban vonulnak ugyanezen magyarázat mentén a 3 hós oltásra...

2021. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Kaya_ válasza:
100%
Mivel nincs nagyi vagy más segítségünk általában én megyek a szülőire, a férjem vigyáz otthon a gyerekekre, de volt már fordítva is. Eleve nem sok értelmét látnám, hogy ketten legyünk ott és emiatt szerezzünk pénzért babysittert arra a kis időre.
2021. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk ugyanez van, mint az utolsónál. Nincs nagyi, így a férjem vigyáz a gyerekekre amíg én elmegyek a szülőire. EZért nem fizetek bébiszittert.

"Kedvencem", amikor mindkét szülő eljön a szülőire, és hozzák a gyereket is, aki közben végig ott zörög valamivel a szobában, és így nyilván mindenkit zavar, mert nyilván kicsi még ahhoz hogy egy másfél órás szülőit mozdulatlanul végigüljön...Persze azóvónők kérték, hogy gyereket senki ne vigyen...Na ők a szülői kategória "nyertesei".

2021. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az elsőre ketten mentünk, mivel mindketten szerettük volna látni, hova fog járni a gyerekünk, milyenek az óvónők, meg a többi szülő. A férjem reggelente nagyon korán megy dolgozni, és este ér haza, ezért tudtuk, hogy ő az oviban nem sűrűn fog megfordulni, szóval neki kb ez volt az egyetlen lehetősége erre.

A nagyobbik gyerek iskolai szülői ertekezleteire viszont szinte csak ő jár egyedül (persze az elsőn ott is ketten voltunk).

2021. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!