Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Egyedül hogy tud ennyi gyereke...

Egyedül hogy tud ennyi gyereket kordában tartani?

Figyelt kérdés
27 gyerek jár a csoportban, többször láttam egyedül velük az óvónőt, általában 10-kor jön meg a dadus és a váltás.
2018. okt. 25. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Mi 30an vagyunk. Egy ovono egy dajka. A dajka mindenhol mashol, aznovono a csoport szobaban. Ugy bir, hogy sosincsenek 30an....az ev eleji betegeskedos idoszakban max 10 fo a letszam...de tavadszal is legalabb a csoport harmada beteflg.
2018. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Mi idén kezdtünk, 23 fő, de én ennyi gyereket még sosem láttam bent a betegségek miatt. Volt olyan mikor csak 6 gyerek volt bent, mert a többiek kidőltek :) Max létszám eddig szerintem 15 volt. Ebédnél mindkét óvónő bent van, plusz a dadus de még így is stresszesnek tűnnek olyankor :) 27 gyereket egyedül kordában tartani nagyon nehéz lehet.
2018. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk jelenleg 21 ovis van. Ritka, ha sok a beteg. Két óvónő és egy dajka van.
2018. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 27 a létszám, átlagosan 21 van oviban.

Ez van, muszáj ennyi gyerekkel is boldogulni, szeretettel de következetesen.

2018. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!