Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nem engedik hogy ott aludjon...

Nem engedik hogy ott aludjon mit tehetek?

Figyelt kérdés

Kislanyom tavaly kezdte az ovit ,igazából az elején nehezen ment a beszoktatas,mostanra már beilleszkedett,viszont kicsit visszahuzodobb típus.

Az ovodaba szóltam hogy ugyanaz ki 2 héten belül vissza megyek dolgozni így szeretném hogy ott aludjon ,mert nem tudom megoldási máshogy,viszont mondta az ovonoje hogy idén még nem aludhat ott..Nekem pedig muszaj dolgozni menjek.Kihez forduljatok vagy egyáltalán van ilyen hogy az óvónő nem engedi ?


2022. jan. 13. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen nincs



Nàlunk sem engedik, de èn nem dolgozom.. erősen balhéznék, hagynàk amúgy.



Viszont munkáltatóival mindenképpen maradhat.


Viszed az àgyneműt és nem mész érte.


Gyereknek elmondod, hogy alvás után mész ( ő érteni fogja)

2022. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen nyilván nincs más lehetőségem,mindenképp úgy fogom csinálni hogy viszek be munkáltatói és ha nem tetszik neki se tudok mitcsinalni.
2022. jan. 13. 11:12
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Mi az, hogy nem engedik?? Ilyen egyszerűen nincs, a gyerek akkor is ott aludhatna, ha te nem dolgoznál, hanem pl otthon lennél kistesóval!

Közlöd, hogy márpedig a gyerek bent fog aludni, pont. Mégis mit csinálnak, alvás előtt a lányodat kiteszik az ovi elé vagy mi?!

2022. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Kérdezd meg az óvónőt hogy mikor utalja akkor a fizetésedet?

Mert nyilván ha a gyerek nem alhat ott, te nem mehetsz folgozni....


Egyébként ha csak otthon lennél (kistesóval, vagy csak úgy) akkor sem teheti meg h azt mondja "nem alhat ott"

Sok helyen megkérni megszoktak ez esetben. Viszont ott us mondhatsz nemet.

Én nem futnék vele még egy kört.

Az óvoda vezetővel beszélnék még ma!

2022. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a sok ilyen kérdés de komolyan? Mi az, hogy nem alhat ott a gyerek? Régen ilyen nem volt.
2022. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs! Az óvoda vezetővel beszélj!

Én itthon vagyok a kicsivel, így mindig haza hozom ebéd után a lányomat, de most kitalálta, hogy szeretne ott alvós lenni. Kérdeztem az óvónőt, azt mondta semmi akadálya, annyi, hogy hónap közepén nem lehet variálni, hó végén szóljak és februártól ott alhat.

2022. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

"mondta az ovonoje hogy idén még nem aludhat ott"


Mi a f....om????

Milyen jogon tiltja meg?

Mennék azonnal az óvodavezetőhöz, ha ő nem intézkedik, akkor a fenntartó önkormányzatnál tennék panaszt!

Na hagyd magad, mert nyilvánvaló jogtalanságot akarnak rád kényszeríteni. Még ha otthon lógatnád a lábadat, akkor se kötelezhetnének arra, hogy ebéd után vidd haza a gyereket.

2022. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Ha így áll hozzá szépen menj az ovivezetőhöz, hogy neked 2 hét múlva kezdeni kell, ezért bent alszik, szeretnéd elkezdeni ehez is a szoktatást, már most. Ez a 2 hét pont jó arra, hogy megszokja (az én lányomnak kicsit nehezen ment megszokni, hogy nem ebéd után jön haza, kellett kis idő neki is).
2022. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok.

Még annyit, természetesen ha elkezdesz dolgozni, egyszerűen ne menj érte ebéd után. Úgyse fogják kirakni az utcára a gyereket, mert akkor már gondjaikra bízott kiskorú veszélyeztetését követnék el, ami miatt nagyon is megüthetik a bokájukat. Tudják ők jól, hogy semmi joguk ezt tiltani, csak sok ember nyel a békesség kedvéért és erre rájátszanak. Mármint ott, mert szerencsére a mi óvodánkban ilyen föl se merült. Feleségem szinte végig gyeden-gyesen volt a második gyerekünkkel, mikor az első óvodás volt. És TERMÉSZETESEN délután, uzsonna után hozta haza a nagyot.

2022. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Én nem dolgozom, mindenki tudja az oviban, 4-ig van bent a lányom. Otthon nem alszik délután, az oviban igen, soha nem szólt senki emiatt, de mást is ismerek aki nem dolgozik és nem hozza haza ebéd után.
2022. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!