Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem engedik hogy nalam aludjon a baratom?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint feleve egyutt vagyunk (8honapja) es a szuleim azt mondtak hogy majd akkor aludhat itt amikor ok ugy döntenek. Mit kene tennem hogy megengedjek?Mindennap talalkozunk, ejfelig lehet nalunk majd haza kell menjen. En 16 eves vagyok a baratom 18.

2019. okt. 29. 12:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Már így is bőven sokat engednek meg. Én meló mellett biztos nem tűrném hogy a lányom paliját kelljen minden nap éjfélig kerülgetnem...
2019. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Mar az is nagy dolog, hogy 16 évesen éjfélig ott lehet. Szerintem egyelőre elegedj meg ennyivel. Majd idővel alakul a többi is. Ráértek, rengeteget fogtok még együtt aludni, ha együtt maradtok hosszú távon.
2019. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%
Szüleinek mit mondtál, miért akarod hogy ott aludjon?Mert ez alapból nem normális.
2019. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
Magyarázd el nekik hogy dugni nappal is tudtok ha akartok mert ugye azzal van bajuk valszeg nem az alvással.
2019. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Engem baromira zavarna ha egy idegen srác lenne a házamban minden egyes nap. Valószínűleg őket is ez zavarja.
2019. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem idegen, hiszen jo kapcsolatot ápol a szüleimmel :)
2019. okt. 29. 12:55
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
16 évesen még az is nagy szó,hogy éjfélig ott maradhat.Ne erőltesd a dolgot,mert úgyse fogják megengedni amíg nem döntenek úgy.Ha szexelni akartok azt meg lehet oldani,nappal is.
2019. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nem pont a szex miatt szeretnem hogy itt aludjon, mert mint korábban is irtak azt nappal is lehet :) Csak azert megis jo erzes olyan mellett felkelni akit szeretek :D
2019. okt. 29. 13:00
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Hiába van jó kapcsolat köztük, azért minden egyes nap éjfélig ott van.. Azért ez fárasztó lehet, az ember nem olyan felszabadult. Ráadásul 16 éves vagy, mikor tanulsz akkor? Neked az az első most, és ki is kell pihenned magad másnapra. Ne akarj mindent, ez is nagy dolog.
2019. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
A szüleidé a ház, a lakás. Ők döntik el, ki mikor mehet be oda. Majd veszel/bérelsz saját lakást és oda akkor és azt hívsz be, akit akarsz.
2019. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!