Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy a szüleim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a szüleim nem engedik hogy itt aludjon a barátom?

Figyelt kérdés

ő:18/F

én:16/L


2020. aug. 2. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Mert félnek, hogy terhes leszel.

és igen, meg lehet tenni máskor is, de úgy gondolják, legalább nem asszisztáltak hozzá

2020. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

#1 leírta a dolgokat. De szerintem hülyeség a szüleidtől.

Egyrészt ha védekeznek el lehet kerülni. Legalábbis ha elmúlsz 18 semmivel sem lesz kissebb a terhesség veszélye, és ugyanúgy nem lesz jobb, ha terhes leszel.

Másrészt szerintem jobb, ha adnak nektek helyet. Inkább mint hogy valami buliban, vagy ilyesmi én csináljátok. Ez csak akkor logikus, hogyha mondjuk egy kis lakásban éltek, és minden hallatszódik, stb. De ebben az esetben is meg lehetne beszélni egy időpontot. (Ha kertes házától van, menjetek ki a kertbe sátorozni. Így nem zavartok senkit. Vagy amúgy is elmehettek. Bár lehet egy kicsit szűkös a hely.


És. Nem feltétlen szexről van szó. Lehet egy sima alvás, egy filmnézéssel, vagy ilyenek.

2020. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

köszi

2es

Igen ahogy leirtad az utolsó 2 sorban csak filmnézésről, összebújásról lenne szó

Nem állunk készen a szexre

Természetesen van nálunk óvszer hogy elkerüljük a baleseteket

2020. aug. 2. 17:12
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem akarják hallgatni, ahogy a kislányukat dugják.

Nem akarnak egy idegent kerülgetni otthon.

2020. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is félnek a terhességtől, de itt neked kell a felnőttnek lenni és megnyugtatni őket, hogy tudod mi az a szex, mivel jár, beszéltetek erről (és még nem álltok készen), megbeszéltétek a védekezést stb... Ha látják, hogy éretten kezeled a dolgot és mersz is erről velük beszélni, lehet ők is megnyugodnak.
2020. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek


4es

fentebb leirtam hogy nem állunk készen arra hogy szexeljünk

egyszeri kis együttalvásról lenne szó filmezés stb

de ha arra kerülne a sor fel vagyok készülve nyugi

2020. aug. 2. 18:28
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Nálam aludhatna a barátod, de nem veled. Nem a szex miatt, azt úgyis megteszitek máshol, ha akarjátok, csak maradi vagyok :-)
2020. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Mert a szülők nem szeretnek belegondolni, hogy a lányukat akit nemrég még pelenkáztak, most ott kúrogatja egy csávó a szomszéd szobában. Ilyen egyszerű.
2020. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

7es

arról álmodozhatsz

2020. aug. 2. 22:50
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
De emberek. Egy sima ottalvásról van szó. Filmet akarnak nézni. Nem akarnak szexelni.
2020. aug. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!