Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha a gyerek köhög naponta...

Ha a gyerek köhög naponta párat, (betegség után) viszitek oviba?

Figyelt kérdés
Betegség után első napon kb. 3-szor köhögött és rossz szemmel nézte az óvónő. Itthon semmi, reggel kiköhög egy kis éjszakai slejmet. Ovi 20 perc séta, rég volt levegőn, a hideg után is köhög, de kb. ennyi. Sajnos ilyen típus, napi pár köhögés hetekig is marad.

2022. jan. 18. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Én akkor is köhögök naponta 3x, ha nem vagyok beteg. Én vinném
2022. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Viszem. Kisfiam minden betegség után 1 hétig köhög 1-2x. Orrmandula problémái vannak, tervezzük kiszedetni.
2022. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha az orvos gyógyultnak mondja, akkor igen



Apám olyan típus, hogy ha elkap egy nyavajàt, akkor hónapokig köhécsel utána.. főleg téli időszakban. Fura is lenne, ha nem vinném addig

2022. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen az a köhögés. Száraz köhécselésre nem fog az óvónő csúnyán nézni. Hurutosra igen, méghozzá joggal
2022. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Persze
2022. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!