Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig jártok az éven játszóté...

Meddig jártok az éven játszótérre? Ha nem lehet már menni, akkor hová viszitek naponta a totyogóitokat?

Figyelt kérdés
Ma elmentünk a szokásos időben és áll a víz a csúszdán, vizes, sáros minden. Amúgy is gondolkoztam, hogy már nem szívesen engedem leülni a homokozóba, na de azon kívül van 1 csúszda és egy rugós cicás hinta és kész, hamar ráunnánk. Csak sétálgatni, meg egy idő után unalmas neki vagy ordít vagy bealszik, de utóbbit azért nem szeretem, mert félóra alvás és utána itthon már nem akar aludni. Így a hosszú kinti időtöltés helyett csak egy 3/4 órát tudtunk kint lenni, mert aludt be és behoztam, hogy meglegyen a szokásos déli, hosszú alvása.
2015. szept. 21. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha már jár akkor menjetek parkba, gyűjtsetek faleveleket, gesztenyét, tobozt. vízpartra kavicsot szedni, motorozni, rollerezni, annyi mindent lehet csinálni a játszóterezésen kívül :)
2015. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahova mi jarunk ott sok a jatek es nagy a ter, az eso se gyulik ossze, de amig nedves mi sem megyunk. Amugy neg hoesesben is, mert csak ugy szaladgalni is szeret a fiam, ha nem is ul fel semmire. Esos ido utan jatszohazba szoktam vinni jatszoter helyett.
2015. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a gyereked, de mi játszótér helyett (nyáron is, mert egy idő után nagyon unalmas) motorozni jártunk, nagyobb korában rollerezni, most biciklizni. A parkban szöszmötölés is jó ötlet.
2015. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egész évben járunk. De ezen kívül gyűjtünk a parkban makkot, gesztenyét, mogyorót, falevelet, megyünk motorozni, rollerezni, aszfaltkrétázni, buborékfújózni is. Rengeteg lehetőség van.
2015. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kismotort mikortól vettetek, mikortól tudta használni? 15 hónapos. Vettünk neki egy kismotort, de még csak ráül, pár lépést tesz vele, de ennyi.
2015. szept. 21. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
1.5 eves a fiam es kb 16 hos koratol motorozik normalisan. par napja jutottunk el odaig, hogy kint is motorozik es haladunk is elore :)
2015. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi vittünk labdát is sokszor, 'focizgattunk' vele
2015. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!