Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvónő év elején finoman...

Az óvónő év elején finoman jelezte ,hogy az én gyerekem nem alszik az oviban és nehezen altata el mennyek érte délben.Más anyukák is otthon vannak a csoportból a kistesoval,de az ő gyerekük ott aludhat ?

Figyelt kérdés
Kicsit kivagyok ,hogy soha nem vagyok egyedül , semmi időm magamra, rángatozik a szemem hetek óta, kialvatlan vagyok és kimerült, a kicsi dackorszakos ő is álmos délben, babakocsiba nem akar ülni ,álmosan kell kirángatni az ágyból és egy visitó gyermeket kell végig húzni az oviig .Kicsit irigy vagyok mert a sok anyuka délután négykor meg a nagytesóért.Én vagyok az akinek semmi segítsége még szülőire sem tudok menni mert nincs senki aki vigyázon rájuk .Igazságtalannak érzem azért mert három napot volt délután, csak a harmadiknap nem aludt el ,ezért már nem is mehet .
2022. márc. 16. 18:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Fel sem merült, hogy ottaludhat...


Pedig én szerettem volna

2022. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
46%
Nos, ha a többi gyerek alszik, a tiéd meg nem, akkor nyilvanvalo, miért neked kell haza vinni ebéd után.
2022. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
3 napot volt hogy ott aludt ,ebből a harmadik nap nem aludt el ,vagyis el aludt csak nehezen .Azt nem tudom ,hogy a többi gyerek alszik-e ,de az összes anyuka közül akik otthon vannak a kicsivel csak én hozom haza délben .Zavar hogy nem is engedték hogy megszokja az oviban alvást .És nehezen oldom meg ,mert itthon is van dolgom, aztán meg a kicsi hisztizik mert ő meg álmos délben .
2022. márc. 16. 18:31
 4/39 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Tévedésben vagytok.

Nincs olyan, hogy haza KELL vinni.


Megint más mikor meg kérnek, te meg birka mód repülsz.


Nem. Ha most nem otthon lennél és dolgoznál, nem tudja elaltatni az óvónő, akkor rohanj haza melóból és hozd el?


Szóval én kerek perec megmondanám, hogy bocs, de nem. Oldják meg.

2022. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
87%

Én is megmondanám,hogy a kicsinek úgy állt be a napirend,hogy pont akkor alszik, bocs,nem tudok menni.

Egyébként az enyém srm aludt 3 éves korától sem az oviba,sem otthon,rokonom lánya 1 éves kortól,és egyikünknél se merült fel,hogy vigyük haza emiatt.

2022. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%
Azt lehet palira venni,aki hagyja magát!
2022. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
75%
Igaza van a 4-nek. Óvodaköteles gyermek addig maradhat ott, ameddig a szülő jónak találja. Mármint nyugodtan mehetsz érte alvás után. Meg kell oldaniuk. Ezt nagyon sokszor mondják, hogy nekik könnyebb legyen.
2022. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
19%

Ha jól tudom, akkor még mindig az van, hogy aki otthon van a kicsi gyerekkel, annak délben haza kell vinnie a nagyot. Ez régen (pár éve és 20 éve is) így volt. Egy igazi szívás, de ezzel kalkulálni kell terhességnél sajnos.

Ha ez viszont màr nincs, akkor így járt az ovi. Én sem aludtam gyerekként, de tudtam viselkedni, így maradhattam.

2022. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
6-os sajnos igazad van ,hagytam magam ,4 éves lett a nagy ,soha senki nem vigyázott rá, a nagyszülőknek teher az unoka ,férjem sokat dolgozik, mert muszáj .A kicsi dackorszakos kezelhetetlen napjában többször megtámadja a nagyot, húzza a haját karmolja egész nap sírnak ordítanak .4 éve nem volt egy nyugodt napom sem, és úgy érzem kezd rá menni az egészségem is.Mostmegmár az utcán is megy visító hiszti.
2022. márc. 16. 18:46
 10/39 anonim ***** válasza:
95%

Kicsit elvesztem a történetben. Március van. Az év eleje január vagy ha a nevelési évet vesszük, akkor szeptember. Azóta nem alszik ott a gyerek?


Amúgy meg simán ott hagyod reggel és délután mész érte.

2022. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!