Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviban mennyire van a gyereken...

Oviban mennyire van a gyereken foltos, kopott, varrott ruha?

Figyelt kérdés
Egy halom pólóján van folt, nem bírom kiszedni. Halvány, de van. Ha nagyon dörzsölöm, akkor az a baj, hogy kopik. Van varrott pulcsija, pár hónapos, H&M, de rossz széria, szerintem szimplán gyenge. Ugyanez van csoporttársnak, neki is lyukas, de attól nekem jobb a varrott. Más ruhákkal nincs gond. Nem szeretnék igénytelennek tűnni, sem túlzásba vinni az öltözködést.

2022. márc. 31. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Attol fugg milyen folt.

Nalunk 4 eves kortol iskolasok, egyenruha van, ami feher polo. A vadiuj feher poloi mar szeptember masodik heteben toll foltosak, de ez nem zavar, nem vehetek minden napra ujat. Ha kaja foltos akkor mar nem adom ra, az szerintem igenytelenseg.

Szakadtad meg plane nem, hacsak nem olyan helyen van ami nem latszik.

2022. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Én maximum otthonra adnám rá. Foltos ruhában nem vinném. Ha nem látható helyen van egy pici szakadás, pl. hónaljban (ez gyakori, mert fel- és levételnél ilyen picik még nem vigyáznak) vagy varrás mentén szakadt és azt megvarrod normálisan, az szerintem belefér.
2022. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Vásárolj minél színesebbet és véleményem szerint óvodában kerüld a márkás, drága dolgokat.,tudom, hogy nem szeretnéd olcsó dolgokban járatni, de így a drágább dolgokat is dobhatod a kukába.

A gyerekem képes egész nap festeni, ezért csak sötétebb nadrágot és felsőt adok rá.

A másik jó megoldás, ha használtan találsz jókat.

Facebook Marketen most vettem neki 2 zsák ruhát 4 farmernadrág árából és bőven van benne márkás is. Talán 3 ruhadarab volt, ami foltos volt benne.

2022. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Én tervezem, hogy keresek egy nagy adag vasalható foltot és azzal dekorálom ki azokat a felsőket, amik jók, csak van rajtuk makacs folt vagy lyuk. Ugyanígy a nadrággal. Szinte mindegyik jó, csak kopva van a térde.
2022. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Én kitapasztaltam,melyik a konnyen moshato, strapabíró anyag. A h&mben vásárolok. Évszakonként veszek 5-10db nadrágot es pólót (vannak szettben meg tök jó akciok is szoktak lenni). Ha ezt a telet nézzük, 1 nadrág es 1 póló szakadt csak el. Én kidobtam. Folt mindenből kijött. Szerintem a kopott ruha igénytelen, én sosem járattam olyanokban a gyerekemet, pedig az elején ugy voltam vele, hogy nem számít annyira. De igenis számit sajnos.
2022. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Foltosban nem megy, nagyon kopottban sem, lyukasra varrok valami matricát, ezeket kimondottan szeretni szokta. (Nekem a rávasalós matrica egy idő után lejön.)
2022. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Semennyire. Nincs foltos, kopott ruhája a gyerekemnek.
2022. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit foltos, enyhén fakobb ruhákat még raadom bentre (bölcsi). Ahogy látom masok sem vadiujban vannak mindig. Lyukasat, csúnya foltosat, nagyon kopottat nem adom ra sehol sem.
2022. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Itthon még ráadom, ha van rajta egy kicsi folt vagy játszótér pulcsi alá, ha olyan az idő hogy biztos nem veszi le a pulcsit. Oviba csak szép állapotú ruhákat adok rájuk. Varrottat akkor, ha még tudom szépen varrni. Ha látszik, hogy toldozott-foltozott, akkor nem. A kopottak is inkább itthoniak
2022. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én siman ráadom, főleg most, hogy meleg van. Ősztől sulis lesz, vettem neki nagyobb méretben egy csomó szép, színes leggingst, de nem adom rá most. Most amik vannak, már nagyon kopottak, és kicsik is. Pont jók erre az utolsó pár hétre, homokozni, fűben térdelni. Utána kuka. Tudom, vehetnék ősszel is újat, de most vannak szép színes ruhák.
2022. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!