Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyire tolerálja a főnökötök...

Mennyire tolerálja a főnökötök hogyha táppénzre vagy állandó szabadságra mentek ha beteg a gyerek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 17:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
De tényleg senki nem tudna rá vigyázni??? Szülők testvérei, keresztszülők, rokonok???
2022. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nalunk az a helyzet hogy kislányom szeptember óta ovis.sajnos nagyon sokszor beteg volt,mindig anyósomat kértem meg hogy vigyázzon rá!de sajnos az utobbi időben már nem tetszett neki ha megkértem,igaz nemet nem mondott de húzta a száját!hozzáteszem teljesen megértem,lehet nekem is elegem lenne ha hónapokig én vigyázznék a beteg gyerekre.ezek a betegségek kb havonta 1,5 hét volt amit vigyázott rá!sajnos az én családom nagyon messze lakik tőlünk,tényleg semmi segitségem nincs.tehát én még csak pár napot voltam a beteg gyerekünkkel olyankor vettem ki pár nap szabit de nem örültek neki!Férjem abszolult nem tud rá vigyázzni ha beteg,sajnos a munkája nem igazán engedi.
2022. máj. 15. 14:36
 13/14 anonim ***** válasza:
Huhhh nem egyszerű akkor tényleg.
2022. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van, kérdező. Én is ezt kérdeztem a munkahelyemen, hogy ha nincs kire hagynia valakinek a gyereket, akkor az ne is vállaljon családot??

Miért, csak annak jár gyerek, meg teljes élet, akinek van nyugdijas mamája??

Persze, ha az hajlandó egyáltalán vigyázni rá, és nincs esetleg több unoka, akik szintén betegek állandóan...

2022. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!